Yükleniyor...

Bu Şifreli Bulmacayı Çözene 137.036 XRP Hediye!

Şifreli bulmaca yaratıcısı ve kripto para meraklısı olan Ali Kutlusoy, gelişmiş bulmacalarından birini çözene ödül olarak 137,036 XRP hediye ediyor.

Ripple XRP Bulmaca

Şifreli bulmaca yaratıcısı ve kripto para meraklısı olan Ali Kutlusoy, gelişmiş bulmacalarından birini çözene ödül olarak 137,036 XRP hediye ediyor. Şifreli bulmaca herkesin katılımına açık ve tümüyle ücretsiz.

Şifreli bulmacanın şifresini çözen ilk kişi ödül XRP’leri cüzdanına aktarabilir. Yarışmanın kurallarına göre, bulmacalar hazırlanmadan önce kapsamlı bir şekilde test edildi ve birisi onu çözene kadar cevapları yayınlanmayacak.

Bir bireyin bulmacayı çözememesi durumunda, sonraki bulmacalarda aynı bulmaca dinamiği kullanılacak. Böyle bir durumda ödül bir sonraki bulmaca ödül havuzuna taşınacak ve eklenecek.

Kutlusoy’a göre, bulmacanın cevabı ya da anahtarı ödülle yüklenen bir XRP cüzdanının gizli anahtarı. Cüzdanın temel rezerv değeri 20 XRP. Eğer birisi bulmacayı kırar yani hacklemeyi başarırsa bile 20 XRP’yi alamıyor. Bu, ödül havuzlarını 117 XRP ile sınırlandırıyor.

Serideki bulmacaların her biri bir geri sayım sayacına sahip ve sürenin dolmasının ardından ödül bir sonraki bulmaca cüzdanına aktarılıyor.

Bulmaca ustası, bulmacayı 1’den 10’a kadar seviyelerde zorluklara ayırdı ve anlaşılacağı üzere onuncu seviye çözülmesi en zor olanı temsil ediyor. 15 Ekim’de piyasaya sürülen serilerdeki ilk bulmaca dört [DR4] zorluk derecesine sahip.

Bulmacanın piyasaya sürülmesinden ve neredeyse tüm büyük kripto para birimlerinin fiyatlarındaki keskin artıştan sonra, Twitter kullanıcıları çözüme ulaşmak için heyecanla ve büyük bir hevesle uğraştılar.

“XRPuzzler” ayrıca ödül olarak 137.036 XRP toplamını neden seçtiğini de açıkladı. Ona göre, 137 çeşitli nedenlerden dolayı “önemli” bir sayıdır. En sevdiği asal sayı ve diğer şeylerin yanı sıra fizikte “İnce Yapı Sabiti”.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner