Yükleniyor...

Bu yapay zeka coin’i düşüşe aldırış etmedi: Boğa sinyali!

Bitcoin'in (BTC) düşüşe geçmesiyle beraber sarsılan altcoin piyasasında bir projenin yükselişi dikkatleri üzerine çekti, hangi yapay zeka coin'i boğa sinyali verdi?

yapay zeka yukselis

Bitcoinin (BTC) düşüşe geçmesiyle beraber sarsılan altcoin piyasasında bir projenin yükselişi dikkatleri üzerine çekti, hangi yapay zeka coin’i boğa sinyali verdi?

71.500 doları aşmakta zorlanan Bitcoin, sonunda rotasını çizdi. Halving‘in yaratmış olduğu kaos ortamıyla düşüşe geçen kripto paraların öncüsü, 66.000 dolara iğne attı. Bu süreçte altcoin piyasası büyük ölçüde zarar gördü. Piyasadaki geri çekilmeye rağmen nisepeten sağlam duran yapay zeka (AI) coin’leri, yatırımcısını sevindirdi. AI coin’lerinden bir isim ise neredeyse tüm altcoin’leri sollayarak

yapay zeka coin siralama

Yapay zeka coin’lerine talep devam ediyor!

2023’ün son çeyreğinde patlama yapan yapay zeka trendi, aynı gücünü sürdürüyor. Yalnızca kripto endüstrisinde değil, küresel anlamda büyük bir ilgi yakalayan AI alanı, 2024’te adından sık sık söz ettirecek gibi duruyor. Özellikle de bu kategoride yer alan kripto paraların keskin artışı, bir şekilde ivmesini sürdürüyor. Peki ya piyasadaki düşüşe karşılık ayakta kalmayı başaran AI coin’lerinden en hangi isim dikkat çekti?

yapay zeka coin

Son haftaları kasıp kavuran AI projesi Bittensor (TAO) piyasadaki geri çekilmeye aldırış etmedi. Kısa sürede yüzde 10’dan fazla artış kaydeden TAO, “En Çok Yükselen Kripto Paralar” listesinde ikinci sıraya yerleşti. Popüler AI coin’i haberin yazımı itibarıyla 566,03 dolardan işlem görüyor. TAO için takip edilebilecek direnç seviyeleri sırasıyla 620 – 639 ve 755,10 dolardır. Destek seviyeleri ise sırasıyla 559,67 – 491,22 – 442,30 ve 405 dolardır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner