Yükleniyor...

Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 11 Mart 2023

Global anlamda gelen olumsuz haberler kripto piyasasını yaralamaya devam ediyor, buna karşılık en güçlü duran altcoin'leri derledik.

analiz

Global anlamda gelen olumsuz haberler kripto piyasasını yaralamaya devam ediyor, buna karşılık en güçlü duran altcoin’leri derledik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasası kan kaybetmeye devam ediyor. Özellikle de sektörün “yapıtaşlarından olan” stablecoin konusunun sarsılması, kripto yatırımcısını endişeye düşürdü. Bu durumların ardına gelen “bankacılık sektöründeki” sorunlar, BTC’nin düşüşünü giderek hızlandırdı.

Peki ya bunca olumsuz habere rağmen hangi altcoin’ler güçlü durarak yükseliş sergiledi?

1- Stacks (STX)

STX, akıllı sözleşmeler ve merkeziyetsiz uygulamaları (dApp) BTC ağına getirmek için tasarlanan birinci katman blockchain çözüm yöntemidir. Bu akıllı sözleşmeler, güvenlik ve istikrar gibi onları güçlü kılan özelliklerden minimum ödün vererek Bitcoin ağına aktarılıyor. STX, yüzde 7.26 yükseliş göstererek bugünün en çok yükselen altcoin‘i oldu.

Ekran Resmi 2023 03 11 17.54.16

2- Pax Gold (PAXG)

PAXG, Paxos şirketi tarafından çıkarılmış, altın destekli, ERC-20 tabanlı bir kripto varlığı temsil eder. ERC-20 tabanlı olması PAX Gold’un, Ethereum protokolünü adapte eden tüm hizmet, takas ve cüzdana entegre edilebileceği anlamını taşıyor. PAXG, yüzde 5.39 yükseliş göstererek bugünün en çok yükselen 2.altcoin‘i oldu.

Ekran Resmi 2023 03 11 17.54.22

3- KuCoin Token (KCS)

KCS, kripto piyasasına bakıldığında dünyadaki ilk 5 borsa token’ı arasında yer alıyor. KuCoin’ in yerel token’ı olan KCS, trader’ ların borsadan değer varlığı çekmelerine olanak tanıyan kâr paylaşımı token’ı olarak 2017 yılında hayata geçti. KCS, yüzde 5.22 artış göstererek bugünün en çok yükselen 3.altcoin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 03 11 17.54.29 1

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x