Yükleniyor...

Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 15 Nisan 2023

Bitcoin'in (BTC) 30 bin doların üzerinde fiyatlamasıyla birlikte altcoin'lerde hacimli yükselişler gözlemlendi, günün en çok değer kazanan altcoin'lerini derledik.

bitcoin btc fiyat analizi destek bulmaya devam etti onemli seviyeler neler 1 haziran 2022

Bitcoin’in (BTC) 30 bin doların üzerinde fiyatlamasıyla birlikte altcoin’lerde hacimli yükselişler gözlemlendi, günün en çok değer kazanan altcoin’lerini derledik.

BTC fiyatının 30.000 dolar seviyelerinin üzerinde zaman geçirip, güçlü bir duruş sergilemesinden sonra altcoin’lere de cesaret geldi. Ethereum’un Shapella güncellemesinin ardından hamle yapan altcoin’lerin hangileri kripto piyasasında daha çok öne çıktı?

1- WOO Network (WOO)

WOO, kripto yatırımcılarını, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını birbirine entegre ederek, kullanıcıların daha derin bir likiditeye ulaşmasını aktif kılan bir likidite ağıdır. WOO Token ise ağın CeFi ve DeFi ürünlerinde staking ve komisyon azaltımında kullanılır. WOO, yüzde 15,88’lik bir artış göstererek, günün en çok yükselen coin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 04 15 17.13.54

2- OKB (OKB)

OK Blockchain Foundation ve Malta menşeli kripto para borsası OKEX tarafından oluşturulan kripto borsası, alanındaki en büyük borsalardan biri konumunda. Güncel olarak likidite bakımından üçüncü, işlemi hacminde dördüncü sırada yer almaktadır. Pek çok işlem çiftine destek veren OKB, yüzde 13,95’lik bir yükseliş göstererek, günün en çok yükselen 2.coin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 04 15 17.14.00

3- Oasis Network (ROSE)

ROSE, gizliliği koruyan ve ölçeklenebilir bir katman-1 blokzinciri olmayı hedefleyen Oasis Protocol’ü çalıştıran kripto paradır. Oasis Protocol kendisini, yüksek işlem hızlarına ve özel akıllı sözleşmelerin oluşturulmasına imkan sunarak tanımlıyor .ROSE, yüzde 11,77’lik bir artış ile günün en çok yükselen 3. coin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 04 15 17.14.05

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner