Yükleniyor...

Bugünün En Çok Değer Kaybeden Altcoin’leri – 15 Nisan 2023

Bitcoin'in (BTC) ve Ethereum'un (ETH) hızlı yükselişinden sonra bazı altcoin'lerde satış baskısı görüldü, bugünün en çok değer kaybeden altcoin'lerini derledik.

analiz

Bitcoin’in (BTC) ve Ethereum’un (ETH) hızlı yükselişinden sonra bazı altcoin’lerde satış baskısı görüldü, bugünün en çok değer kaybeden altcoin’lerini derledik.

Bitcoin’in (BTC) 30.000 doları aşmasından sonra üzerine, bazı altcoin’de satış dalgası başladı. Bugünün en çok değer kaybeden altcoin’lerini hazırladık.

1- Injective (INJ)

INJ, Cosmos (ATOM) blok zinciri üzerinde, bir Katman-1 uygulaması oluşturuyor. INJ protokolü, yatırımcılar için Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT) gibi platformlardan kripto para birimlerine de erişmesine olanak sağlamak amacıyla zincirler arası köprüler kullanır. INJ, yüzde 7,79’luk bir düşüş sergileyerek günü en çok değer kaybeden altcoin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 04 15 17.38.22

2- Stacks (STX)

STX, akıllı sözleşmeler ve merkeziyetsiz uygulamaları (dApp) BTC ağına getirmek için tasarlanan birinci katman blockchain çözüm yöntemidir. Bu akıllı sözleşmeler, güvenlik ve istikrar gibi onları güçlü kılan özelliklerden minimum ödün vererek Bitcoin ağına aktarılıyor. STX, yüzde 7.26 yükseliş göstererek bugünün en çok yükselen altcoin‘i oldu. STX, yüzde 3,28 düşüş sergileyerek günün en çok düşen 2.altcoin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 04 15 17.38.27

3- Klaytn (KLAY)

KLAY‘in temel hedefi Blockchain’in şeffaflık, izlenebilirlik, değişmezlik ve gizlilik gibi kendine has özelliklerinden faydalanabilmek şeklinde açıklanmıştı. Ayrıca şirketlerin kullanıcılarını, sponsorlu içerikler ile etkileşime geçtiklerinde veya mikro kripto ticareti gerçekleştirdiklerinde NFT ile ödüllendirmelerine imkan sunar. KLAY, yüzde 2,99’luk düşüş göstererek günün en çok değer kaybeden 3.altcoin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 04 15 17.38.31

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner