Yükleniyor...

Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 18 Mart 2023

Bitcoin 'in (BTC) 30.

analiz

Bitcoin ‘in (BTC) 30.000 doları hedeflemesiyle birlikte altcoin’lerde sert yükselişler gözlemlendi, günün en çok değer kazanan altcoin’lerini derledik.

BTC‘nin yakın zamanlı yeni zirveler yapması, altcoin’lerin yükselişine adeta zemin hazırladı. 19.500 dolardan 27.500 dolar seviyesine yükseliş gösteren “sektörün öncüsü“, şuan için hakimiyeti teslim almış halde. BTC Dominans seviyesinin hızla yükselerek altcoin’leri ezmesine rağmen, birçok altcoin bu durumdan sıyrılıp sert yükselişler gösterdi.

1- Mask Network (MASK)

MASK, güncel internet olan Web 2.0 ile Web 3.0 arasında köprü oluşturarak kullanıcıların Twitter ve Facebook üzerinden şifreli mesajlar ve kripto para iletebilmelerini sağlayan bir protokoldür. Mask’in temel amacı ise sansüre karşı kullanıcıların internet ve sosyal medya ağlarındaki özgürlük alanını genişletmek, sosyal medyada daha fazla gizlilik sağlamaktır.

Ekran Resmi 2023 03 18 17.37.07

2- Conflux (CFX)

CFX , kendine ait bir blokzincirini olan Conflux Network projesinin yerel kripto para birimidir. Proof Of Work fikir ortaklığı sistemine bağlı olan bu proje ise pazarların, toplulukların ve içerik oluşturucuların bağlantı kurmalarına amaçlar. Asya ve Batı toplulukları ve ekonomileri arasında köprü oluşturan CFX, halka açık bir blok zinciridir.

Ekran Resmi 2023 03 18 17.37.14

3- dYdX (DYDX)

DYDX, dYdX topluluğunun layer-2 protokolünü yönetmesini amaçlar. DYDX, protokolün ortak kontrolünü sağlayarak traderların, likidite sağlayıcılarının ve dYdX ortaklarının gelişmiş bir protokolde birlikte çalışmalarını sunar. DYDX sahipleri, protokolde değişiklik önerme ve oy verme, stake ödülleri kazanma ve işlem ücreti indirimlerinden yararlanma gibi avantajlara sahip olur.

Ekran Resmi 2023 03 18 17.37.20

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner