Yükleniyor...

Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 28 Nisan 2023

Bitcoin'in (BTC) güç toplayarak ayağa kalkmasından sonra altcoin'lerde hacimli yükselişler gözlemlendi, günün en çok değer kazanan altcoin'lerini derledik.

analiz

Bitcoin’in (BTC) güç toplayarak ayağa kalkmasından sonra altcoin’lerde hacimli yükselişler gözlemlendi, günün en çok değer kazanan altcoin’lerini derledik.

Fud haberlerin etkisiyle değer kaybeden BTC, büyük oranda toparlamış görünüyor. Tekrardan 29.000 doların üzerine atan kripto paraların öncüsü, altcoin’leri de canlandırdı. BTC’nin yükselişiyle beraber yukarı yönlü fiyatlayan altcoin’lerin hangileri ön plana çıktı?

1- Render Token (RNDR)

Render Token (RNDR), içerik oluşturuculara dağıtılmış GPU işlem gücü sağlayarak daha fazla işlem gücüne erişim imkanı sunuyor. RNDR aynı zamanda blokzinciri teknolojisiyle içerik oluşturucuların hesaplama gücüne kolayca erişmelerini ve GPU güçlerini paylaşmalarını sağlıyor. RNDR, yüzde 13,38’lik bir artış göstererek, günün en çok yükselen coin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 04 28 12.02.21

2- Cronos (CRO)

CRO, CryptoCom’un ticaret ve finansal hizmetler şirketi tarafından geliştirilen, merkeziyetsiz ve açık kaynaklı blockchain olan yerel kripto tokenı’dır. CRO yüzde 13,19’luk bir yükseliş göstererek, günün en çok yükselen 2.coin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 04 28 12.02.35

3- Internet Computer (ICP)

ICP, kullanıcıların uygulamalar, web siteleri ve diğer web tabanlı hizmetler oluşturmasına olanak tanıyan bir kripto para birimi veya dijital token olarak ifade ediliyor. Dfinity Vakfı tarafından oluşturulan ICP, risk sermayesi şirketleri Andreesen Horowitz ve Polychain Capital tarafından da desteklenmektedir. ICP, yüzde 12,81’lik bir artış ile günün en çok yükselen 3.coin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 04 28 12.02.42

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner