Yükleniyor...

Bursaspor Fan Token Çıkaracağını Duyurdu

Türkiye'nin önemli spor kulüplerinden Bursaspor, Socios.

kulubumuz taraftar token dunyasina katiliyor 160adff31610aa

Türkiye’nin önemli spor kulüplerinden Bursaspor, Socios.com ekosistemine dahil olan altıncı Türk takımı oldu. Kulüp, $BUR ismiyle bir taraftar token’ı çıkaracağını duyurdu.

Chiliz ve Socios ile ortaklık kuran kulübün fan token’ları önümüzdeki aylarda satın alınabilecek. Fan tokenlar, Bursaspor’un önemli kararlarının oylamalarında, VIP ödüllerini kazanma gibi durumlarda kullanılabilecek. Kulüp fan token’la alakalı detayları ileriki günlerde açıklayacak. Konuyla alakalı konuşan Bursaspor Başkanı Erkan Kamat, şunları söyledi:

“Zor günleri geride bırakmak isteyen kulübümüzün taraftarlarıyla kenetlenişini dijital platformlarda da göstermek adına Socios.com ile yeni bir yola çıktık. Amacımız, taraftarlarımız ile kulübümüz arasında daha güçlü ve daha sürdürülebilir bir köprü kurmak. Bu anlamda $BUR Fan Token ile taraftarlarımız, kulüp kararlarında söz sahibi olabilecek, aynı zamanda da birbirinden değerli ödülleri, ayrıcalıkları da kazanabilme fırsatını elde edecek.” 

Chiliz ve Socios.com Kurucusu Alexandre Dreyfus, “Kulüp geçmişinde takım ile tutkulu taraftarları arasında inanılmaz bir bağ oluşturan büyük başarılara sahip. Fan token’lar aracılığıyla kulüp geleceğe bakarken, taraftarlar da artık takıma her zamankinden daha yakın olma fırsatına sahip olacaklar. Bursaspor’u altıncı Türk kulübümüz ve 33. iş ortağımız olarak ağımıza dahil etmekten mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner