Yükleniyor...

Buterin’in 76 Milyon Dolarlık Shiba Inu (SHIB) Bağışının Tamamı USDC’ye Çevrildi

India's Crypto Covid Relief fonunun Twitter hesabı, Vitalik Buterin'den gelen tüm Shiba Inu’ların (SHIB) tamamının stablecoin'e çevrildiğini duyurdu.

buterinin 76 milyon dolarlik shiba inu shib bagisinin tamami usdcye cevrildi

India’s Crypto Covid Relief fonunun Twitter hesabı, Vitalik Buterin’den gelen tüm Shiba Inu’ların (SHIB) tamamının stablecoin’e çevrildiğini duyurdu. Fon, pandemide insanlara yardım ulaştıran bir topluluk tarafından yönetiliyor.

10.139.544.347.612 SHIB’lik bağış, 76.2 milyon dolara karşılık geliyor. Bu ise 76.215.526,65 USDC’ye dönüştürüldü.

Açıklamanın ardından Shiba Inu Twitter hesabı da bir destek mesajı tweet’ledi:

“Bu Hindistan için bir kilometre taşı @CryptoRelief_. Güçlü kal, Hindistan! #ShibArmy her zaman yanınızda ve yanınızda olacak. @VitalikButerin’e tarihteki en büyük kripto bağışını yaptığı, $SHIB’yi kullandığı ve COVID-19’a karşı mücadeledeki çabaları teşvik ettiği için özel bir teşekkür ederiz.”

Buterin fona SHIB ile bağış yaptığında, Shiba Inu fiyatının %50 düşmesine neden olmuştu. 

Diğer taraftan Crypto Covid Relief yardım fonunu kuran Yeni Delhi merkezli bir girişimci olan Sandeep Nailwal’ın bu miktarı nakde çevirmesi, hükümet düzenlemelerine uyması ve uygun alıcılara göndermesi ise basit bir işlem değil.

Fon, bugüne kadar dönüştürülen tüm SHIB’lere yönelik bilgilendirmelerde bulunmaya devam edeceklerini ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner