Boney M Grubundan Liz Mitchell, NFT Yayınlayacağını Duyurdu • Coinkolik
Yükleniyor...

Boney M Grubundan Liz Mitchell, NFT Yayınlayacağını Duyurdu

Avrupa-Karayipler kökenli ünlü müzik grubu Boney M'den Liz Mitchell, geçen Aralık ayında “yıllar önce kaydedilmiş” beş albüm çıkardıktan sonra, benzersiz sanat ve müzik parçalarını NFT olarak yayınlamaktan heyecan duyduğunu dile getirdi.

Boney M Liz Mitchell

Avrupa-Karayipler kökenli ünlü müzik grubu Boney M’den Liz Mitchell, geçen Aralık ayında “yıllar önce kaydedilmiş” beş albüm çıkardıktan sonra, benzersiz sanat ve müzik parçalarını NFT olarak yayınlamaktan heyecan duyduğunu dile getirdi.

Liz, videolar, resimler veya yenilenmiş fotoğraflar yaratan sanatçılar tarafından oluşturulmuş NFT’leri açık artırmaya çıkarmaya çalıştığını söyledi. Ayrıca şarkılarının özel NFT remikslerini de yayınlayabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NFT’ler hakkında konuşan Liz şunları söyledi;

“NFT’ler kişisel hale geliyor, satın alan kişinin oluyor. Bu değer için para ödüyorlarsa, bu çok şey ifade ediyor ve sadece satın alan kişide oluyor.”

Şarkıcı, NFT’leri plak satın aldıkları eski günlere benzeterek şunları söyledi;

“Plak satın aldığınızda plak evdeydi. O senin şarkındı, yani NFT’ler de biraz öyle. Bir şey satın alıyorsunuz ve o size ait, oysa artık her insan müzik indirerek her şarkıya kolayca ulaşabiliyor ki bu da güzel ama sanatçılar kazanmış olmuyor.”

Bugünlerde müzik yapmanın daha kolay olduğunu, artık bir plak şirketiyle anlaşmak zorunda olmadığını da ekliyor.

Grubun çok sevilen parçası Rasputin, DJ Majestic tarafından remikslendikten ve bir TikTok dans yarışmasında yer aldıktan sonra, bu yıl Haziran ayında İngiltere’deki listelerde zirveye yerleşti ve dünya çapında trend oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x