Yükleniyor...

Büyük Bir BNB Balinası 8.9 Milyon Dogecoin (DOGE) Aldı

Fonlarını çoğunlukla Binance Coin'de (BNB) tutan büyük bir balina, portföyüne yaklaşık 9 milyon Dogecoin (DOGE) eklerken, diğer balinalar 361 milyon DOGE transferi gerçekleştirdi.

dogecoin doge balina

Fonlarını çoğunlukla Binance Coin’de (BNB) tutan büyük bir balina, portföyüne yaklaşık 9 milyon Dogecoin (DOGE) eklerken, diğer balinalar 361 milyon DOGE transferi gerçekleştirdi.

WhaleStats, en büyük 1000 BNB balinası arasında ilk 100’de yer alan balinanın 8.9 milyon Dogecoin satın aldığını bildirdi.

8.999.983 Dogecoin satın alan balina, WhaleStats ölçeğine göre 1000 BNB balinası arasında 75. sırada yer alıyor. Balina her ne kadar elinde yüklü miktarda BNB bulundursa da USD değerine göre elindeki en büyük token BNB değil DODO’dur. Balinanın kripto varlıklarının %25.7’sini oluşturuyor ve 366.885 dolar değerinde.

Balinalar 361 milyon Dogecoin transfer etti

Ðogecoin Whale Alert, son 10 saat içinde, makalenin ilk bölümünde belirtilen miktardan çok daha fazla DOGE taşındığını paylaştı.

Dogewhales buy009

Böylece, bir düzineden fazla işlemde Dogecoin balinaları tarafından 361 milyondan fazla token transferi oldu. Aralarındaki en büyük transfer 100 milyon 70 milyon DOGE taşıdı.

Daha küçük işlemler 40 milyondan 7 milyon Dogecoin’e kadar değişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner