Yükleniyor...

HappyLand Coin Nedir? HappyLand (HPL) Coin Nereden Alınır?

Happy Land, oyunda para kazanabileceğiniz, cesur bir "oyna-kazan"konseptli blok zinciri oyunudur.

happy land coin 1

Happy Land, oyunda para kazanabileceğiniz, cesur bir “oyna-kazan”konseptli blok zinciri oyunudur.

Büyük geniş arazi, ahırlar, saman ve parlak mavi gökyüzü. HappyLand size tam da bunu getiriyor, HappyLand Texas kırsalının ana ilham kaynağı olduğu blok zinciri tabanlı bir oyundur.

Yaklaşan bir çiftlik oyunu projesinin son derece bağımlılık yaratması bekleniyor, bu da Zing’de “Happy Farm” oyununu oynarken yoğun bir çocukluk geçirmenizi düşündürüyor.

HappyLand Coin Nedir?

Happy Land, Teksas kırsalından ilham alan bir Blockchain oyun platformu. Happy Land’de oyuncular, yetiştiren, evcil hayvan yetiştiren ve çiftliğine bakan bir çiftlik sahibinin rolüne dönüşecekler. Oradan, her oyuncu birçok benzersiz özel stile sahip çok çiftlikli bir metaverse inşa etmeye katılacak.

2009’da Facebook’ta son derece popüler olan Farmville oyununa dayanan HappyLand, oyuncunun tarım simülasyonu deneyimini yükseltmek ve blok zinciri ve Farm-2-Earn mekaniklerini ekleyerek oyunları başka bir seviyeye yükseltmek için tasarlandı. HappyLand dünyasında, oyuncular gerçek bir çiftçinin faaliyetlerini deneyimleyebilir ve parasal bir ödül sistemi ile kar elde edebilir: araziyi sürmek, dikmek, hasat etmek ve sığır yetiştirmek.

Oyunun dahili ekonomisi, oyuncuların alışveriş merkezleri, eğlence mekanları ve hizmetler dahil olmak üzere şehir sistemi aracılığıyla birbirleriyle etkileşime girmesine ve ticaret yapmasına olanak tanıyan gerçek dünya ekonomisi üzerine temel olarak inşa edilmiştir.

HappyLand’de oyuncular, gerçek çiftçilerin yaptığı şeyi, sığır yetiştirmek ve onun tarlasında çalışmak gibi tam olarak yapabileceklerdi. Metaverse oyuncuları gerçek sınırsız kazanç potansiyeline sahip olacak.

hpl1

HappyLand Özellikleri

Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, mutasyonlar olur! Happyland’de oyuncular tamamen yeni bir tür oluşturmak için farklı tohumları birleştirebilir. Her tohum farklı bir değere ve nadirliğe sahip olacaktır. Böylece sonsuz çeşitlilikte tohumlar, soylar ve bitki türleri vardır.

Tarımdan sanayiye, Happyland’de oyuncular başlangıçta yalnızca çiftçilik yapabilir. Ancak daha sonra oyuncular fabrikaların kilidini açabilir. Bu aynı zamanda oyuncuların sınırsız kazanç potansiyelinin kilidini açabileceği anlamına gelir.

Oyun içinde oyunlar

Happyland, çiftçilik yapabileceğiniz, kazanabileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz bir yerden daha fazlasıdır. Mini oyun özelliğinin eklenmesi sayesinde oyuncular büyük kazanabilir! Çeşitli oyunlar, oyuncuların hayatlarının zamanına sahip olmasını sağlar.

mini games 1024x724 1

Sürekli geliştirme ve güncelleme

Oyun sürekli değişiyor ve sürekli güncelleniyor. Tüm öğeler NFT tabanlıdır ve gerçek değerlemeleri sağlamak için blok zincirinde kodlanmıştır.

Tüm platformlarda uyumlu

HappyLand metaverse’nin tam sürümü, Android, IOS, Windows ve MAC gibi büyük platformlarla uyumlu olacaktır. Farklı platformlardan kullanıcılar birbirleriyle etkileşime girebilir, ticarete katılabilir, harika vakit geçirirken birbirlerinin kazanmasına yardımcı olabilir!

Not: Happyland şu anda mobil ve masaüstü tarayıcılarla uyumludur

Benzersiz Satış Noktası Nedir?

Oynanış

Gerçek bir çiftlik gibi, oyuncular bu oyunu oynamaya başladıklarında kayıt olmaları ve hesaplarını bir cüzdana (Metamask) bağlamaları gerekir. Oyuncular başlangıçta bir ev ve bir depo ile başlar, Happy Land’in dükkanından fazladan arazi satın alabilirler. Oyuncular daha fazla arazi satın aldıkça, farklı bitkilere dönüşmek için daha fazla tohum satın alabilirler. Oyuncular deneyim ve token kazanmak için bu bitkileri çiftlikte satabilirler.

Bunun üzerine oyuncular teknoloji laboratuvarında kendi tohumlarını geliştirebilir, bu da her oyuncunun kendi çiftçilik yöntemleriyle yaratıcı olma şansına sahip olacağı anlamına gelir. Oyuncular ayrıca evcil hayvan ve sığır yetiştirebilir, bu sığırları deneyim ve ödül kazanmak için satabilirler.

Belli bir aşamada, çiftçiler fabrikaların kilidini açabilir ve çiftçiliklerine makine uygulayabilirler. Bu, HappyLand’de gerçek bir para ödülü kazanma potansiyelinin sınırsız olduğu anlamına gelir.

Meyve: Tohumlar, ekin yetiştirmek için oyun içi token’larla satın alınabilir. Tohumların çıktısı, farklı bir tohum türüne, yetiştirme sürecine ve arazinin nadirlik düzeyine göre değişir. Her tohum çeşidinin hasat zamanı farklıdır.

Orman Bitkileri: Başlangıçta, haritada bulunan orman bitkileri zaman ve jetonla elde edilebilir, bu da deneyim ve farklı nadirlik seviyelerine sahip rastgele ağaçlar üretecek. Haritada yeniden göründüklerinde günde en fazla 5 orman bitkisi hasat edilebilir. Bu tesisler şu amaçlarla kullanılacaktır: ev inşa etmek, binaları yükseltmek…

Techlab, oyuncuların daha nadir ve daha değerli daha iyi bir sürüm oluşturmak için tarım bitkileri, hayvanlar ve araziler üretebilecekleri yerdir. Oyuncular ne kadar yüksek seviyeye ulaşırsa, sonraki tohumların kilidi açılır. Mümkün olduğunca pratik hale getirmek için, üreme özelliği risk taşır, bu da başarılı üremenin rastgele gerçekleşeceği anlamına gelir. Oyuncular tohumlarını techlab’da yetiştirebilir; bu, her oyuncunun çiftçiliği ile yaratıcı olma şansına sahip olacağı anlamına gelir.

Mevsimlerin hava durumu, ağaçların tarımsal çıktısını doğrudan etkileyecektir. Oyuncuların mümkün olan en yüksek tarımsal çıktıyı elde etmek için devam eden hava koşullarında uygun tohum türünü hesaplamasını ve ekmesini gerektirir.

animal marketplace

Çiftlik Düzeni ve Pazar Yeri

Çiftlik düzeni, oyuncuların deneyim ve token kazanmak için ürünleri takas edebileceği yerdir. Bu alanda satış yapabilmek için oyuncuların tek seferde belirli miktarda ürün üretmeleri gerekmektedir. Oyuncular ayrıca, o anda gereksinimi karşılayacak yeterli ürünleri yoksa, pazardan ürün satın alabilir veya diğer oyuncularla ticaret yapabilir. Oyuncu ne kadar yüksek seviyeye ulaşırsa, öğeler ve ürünler o kadar çeşitli olur ve bu da daha fazla exp ve token üretecektir.

utility of HPL token 1024x724 1

Kazanmak için oyna modeli

Geleneksel olarak oyuncular bir oyun elde etmek için büyük bir finansal yatırım yapmak zorundalar ya da bir freemium modeline katılmak zorundalar. Ancak HappyLand’in P2E modeli sayesinde oyuncular sınırsız kazanç potansiyeline sahip oluyor. Oyuncular başlangıçta gerçek parayı jetonlara ($HPL) dönüştürmek zorundadırlar, daha sonra bu parayı toprağa, ekinlere ve hayvanlara yatırım yapmak için kullanabilirler. Oyun içi ekonomiye katılarak oyuncular, bu oyun için özel olarak tasarlanmış bir token olan $HPL ile ödüllendirilir. Oyna-kazan (P2E) ödülleri yönetimde, çiftlik yükseltmelerinde, pazarlama yerinde, NFT ödemelerinde ve stake etmede kullanılabilir.

happyland metaverse

Mutlu Ülkedeki Arazinin Nadirlik Seviyesi

HappyLand’de Ortak’tan Efsanevi’ye kadar farklı çıktılar üreten 5 nadirlik seviyesi vardır. Arazi, Happy Land’in dükkanından satın alınabilir veya Happy Land Marketplace’teki diğer oyuncularla takas edilebilir.

Jeton Satışı

HappyLand’in ($HPL) yönetim tokeni, Polkastarter’da IDO etkinliği 8 Aralık 2021’de gerçekleşti.

Jeton Kullanım Örneği

  • Oyun içi öğeleri tasfiye etmek ve satın almak ve satmak için kullanılır.
  • HPL sahipleri, proje planının yeni özelliklerini oluşturma, değiştirme kararına katılma hakkına sahiptir.
  • Yönetim.
  • Çiftlik yükseltme.
  • NFT Marketplace

HappyLand Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 HappyLand Coin TL’den işlem görüyor. HappyLand Coin fiyatı son 24 saat içerisinde değişim gösterdi. HappyLand Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise dolar, toplam piyasa değeri ise dolar seviyesinde.

HappyLand Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 HappyLand Coin dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Ocak ayı itibariyle HappyLand Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 691 dolarla kaydetti. Bununla birlikte HappyLand yılın en düşük seviyesini ise 18 dolarla belirledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner