Yükleniyor...

Büyük Bir Ethereum (ETH) Balinası Shiba Inu (SHIB) ve Popüler Bir Metaverse Token’ından Alım Yaptı

Kripto takipçisi WhaleStats'a göre, büyük Ethereum (ETH) balinaları Shiba Inu (SHIB) alımı yapıyor.

thumbs b c 8251c3fbe5618c47069559c1f23a3047

Kripto takipçisi WhaleStats’a göre, büyük Ethereum (ETH) balinaları Shiba Inu (SHIB) alımı yapıyor.

Balina izleme platformu, popüler Ethereum tabanlı memecoin’in ilk 1000 ETH cüzdanı arasında en çok işlem gören ve “en çok elde tutlan” token olduğunu bildiriyor. Shiba Inu, piyasa değerine göre 13. en büyük kripto varlığı ve şu anda son 24 saatte %4 oranında bir artışla 0.00003406 dolardan işlem görüyor.

79. en zengin Ethereum adresi olan bir balina cüzdanı, yakın zamanda 4 trilyon SHIB (yaklaşık 136 milyon dolar değerinde) satın aldı.

Pazartesi günü, aynı cüzdan ayrıca içerik oluşturucuların ve geliştiricilerin içeriklerinden ve uygulamalarından para kazanabileceği ve kullanıcıların bunu deneyimleyebileceği bir sanal gerçeklik platformu olan Decentraland’ın yerel token’ı MANA’dan 76 milyon dolarlık bir alım gerçekleştirdi.

Balina ayrıca 36 milyon dolardan fazla Gala (GALA) token’ına da sahip.

Ek olarak, balina, akıllı sözleşme yeteneklerine sahip birbirine bağlı, blok zinciri tabanlı bir oyun platformu olan Enjin’in yerel token’ı olan ENJ’ye de sahip.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner