Yükleniyor...

Büyük Bir Fiyat Hareketi Devam Eden Altcoin Sezonunu Sonlandırabilir!

Hafta sonu BTC piyasalarında çok az hareket oldu, ancak büyük bir teknik gösterge, kripto kralı için daha büyük bir hamle olabileceğini gösteren bir satın alma sinyali gösterdi.

Beklenen Büyük Bir Fiyat Hareketi Devam Eden Altcoin Sezonunu Sonlandırabilir 2

Hafta sonu BTC piyasalarında çok az hareket oldu, ancak büyük bir teknik gösterge, kripto kralı için daha büyük bir hamle olabileceğini gösteren bir satın alma sinyali gösterdi.

Kripto para piyasası, çok az hareketle hafta sonu boyunca konsolidasyonda kaldı. Toplam piyasa değeri hafifçe 274 milyar dolara yükseldi, ancak genel olarak işler pekiştirildi.

Bitcoin fiyatı hafta sonunda en düşük seviyesi 9.150 dolar (Bitstamp) seviyesine kadar geriledi, fakat Pazartesi günkü ilk işlem saatlerinde hafifçe toparlandı.

Bitcoin (BTC) Büyük Bir Hareket Gerçekleştirebilir

Dijital varlık yöneticisi Charles Edwards, Bitcoin Hash Ribbons günlük satın alma sinyalinin teyit edildiğini ve günlük kapanışın 9.300 doların üzerine çıktığını gözlemledi.

Bir Hash Ribbons sinyali, Bitcoin hash oranının hareketli ortalamalarının bir kombinasyonudur ve tarihsel olarak piyasa diplerini, madenci kapitülasyonunu tanımlamak için kullanılabilir, bu da BTC satın almak için iyi fırsatlara neden olabilir. Bitcoin hash rate şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın, bu da ağ sağlığının sağlam bir göstergesidir.

Altcoin Sezonu Sona Mı Eriyor?

Bitcoin, son zamanlarda hakimiyet oranında %62,2’ye geriledi. Altcoinler, özellikle DeFi tabanlı tokenler son zamanlarda artış yaşıyor ve bu da yeni bir altcoin sezonu için çağrıları canlandırdı.

DeFi piyasaları, geçtiğimiz hafta boyunca her gün tüm zamanların en yüksek seviyeleri rekorunu kırdı. Defipulse.com’a göre, şu anda kilitli olan toplam DeFi değeri 2.3 milyar dolar. Büyük sermayeler altcoinlere akarken, Bitcoin’in ani değer kazanması altcoin sezonunu erken bitirebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner