Anasayfa Bitcoin Haberleri Büyük Bir Heyecanla Beklenen Goldman Sachs Toplantısı Sonuçlandı: Bitcoin için Çarpıcı İfadeler!

Büyük Bir Heyecanla Beklenen Goldman Sachs Toplantısı Sonuçlandı: Bitcoin için Çarpıcı İfadeler!

ABONE OL:google-news

Bir haftadır büyük bir heyecanla beklenen ABD merkezli uluslararası yatırım bankası Goldman Sachs toplantısı sona erdi. Yatırımcılarla gerçekleştirilen toplantının ardından yapılan açıklamada Bitcoin ve kripto paralar için çarpıcı ifadeler kullanıldı.

“Bitcoin Dahil Kripto Paralar Bir Varlık Sınıfına Dahil Değil”

Yatırım bankasının 27 Mayıs’ta yatırımcıları ile gerçekleştirdiği toplantıda, “ABD’nin Ekonomik Görünümü” ve “Mevcut Enflasyon Politikalarının Etkileri, Altın ve Bitcoin” konuları konuşulurken, Wall Street’in uzun süredir omuz silktiği en büyük kripto para Bitcoin’in resmi olarak konuşulacak olması kripto para piyasasında büyük ses getirmişti.

Nitekim toplantıdan “Bitcoin dahil kripto paralar bir varlık sınıfına dahil değil” görüşünün yanı sıra Bitcoin’e ilişkin olarak şu görüşler çıktı:

  • Tahvillerin aksine nakit akışı yaratmıyor
  • Stabilitesi yok
  • Enflasyona karşı korumuyor
  • Volatilite yüksek
  • Anlamlı bir yatırım aracı değil

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

Bizi Takip Edin

920BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,542TakipçilerTakip Et
587AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar