Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Binance Coin (BNB) Büyük Bir Sıçrama Kaydeden Binance Coin (BNB) İçin Sonraki Hedef 200 Dolar mı? Analist Açıkladı

Büyük Bir Sıçrama Kaydeden Binance Coin (BNB) İçin Sonraki Hedef 200 Dolar mı? Analist Açıkladı

ABONE OL:google-news

Binance Coin (BNB) fiyatı %20 oranında yükseldi ve USDT’ye karşı Bitcoin‘den daha iyi performans gösteriyor. BNB 150 doların üzerinde yükseldi ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 182 dolardan işlem gördü. NewsBTC’den Aayush Jindal’ın teknik analizine göre:

  • Binance Coin fiyatı, USDT’ye karşı 150 dolar seviyesinin üzerinde yükseliş ivmesi kazanıyor.
  • Fiyat %20’nin üzerinde yükseldi ve 182 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.
  • BNB/USDT paritesinin 4 saatlik grafiğinde (Binance verilerine göre) 130 dolar civarında dirençle büyük bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu.
  • Kısa vadeli bir aşağı yönlü düzeltme olabilir, ancak boğalar muhtemelen 150 doları koruyacak.

Binance Coin (BNB) Fiyatı %20 Arttı

Geçtiğimiz birkaç gün içinde Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin kazançlarını artırdı. BNB fiyatı, 120 dolar seviyesinin üzerinde bir destek tabanı oluşturdu ve başka bir güçlü yukarı doğru hareket başlattı.

Fiyat, 150 dolarlık direnç seviyesini temizledi ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) oldukça üzerine yerleşti. BNB/USDT paritesinin 4 saatlik grafiğinde 130 dolar civarında dirençle büyük bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu.

Parite %20’nin üzerinde yükseldi ve hatta 175 dolar seviyesinin üzerine çıktı. 182 dolar civarında yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi oluşturdu ve fiyat şu anda kazançları pekiştiriyor. 126 dolardan 176 dolara doğru gerçekleşen yükseliş hareketinin %23.6 Fib geri çekilme seviyesini test ediyor.

buyuk bir sicrama kaydeden binance coin bnb icin sonraki hedef 200 dolar mi analist acikladi 2

Bir sonraki büyük destek, 150 dolarlık bölgenin (son kırılma bölgesi) yakınında. Bu, 126 dolardan 176 dolara doğru gerçekleşen yükseliş hareketinin %50 Fib geri çekilme seviyesine yakın.

Bu nedenle, 150 dolar seviyesine doğru düşüşler, yakın vadede güçlü bir satın alma ilgisi bulabilir. Daha fazla kayıp, muhtemelen 125 dolarlık destek seviyesine doğru bir itme için kapıları açabilir.

Binance Coin (BNB) 200 Dolar Olur mu?

BNB 150 doların üzerinde sabit kalırsa yükselmeye devam edebilir. 175 dolar ve 176 dolar üzerinde net bir kırılma, başka bir %10 – %15 ralli için yolu temizleyebilir. Belirtilen durumda, fiyatın önümüzdeki seanslarda 200 dolar seviyesine çıkması muhtemel.

Teknik Göstergeler

  • 4 Saatlik MACD – BNB/USDT için MACD, yükseliş bölgesinde ivme kazanıyor.
  • 4 Saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi) – BNB/USDT için RSI şu anda aşırı alım bölgesinde.
  • Ana Destek Seviyeleri – 160, 150 ve 125 ABD Doları
  • Ana Direnç Seviyeleri – 175, 180 ve 200 ABD Doları

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar