Yükleniyor...

Büyük Ethereum (ETH) Transferi Dikkat Çekti!

Kripto paralarda yapılan büyük transferleri yakalayan ve Twitter üzerinden paylaşan Whale Alert tarafından bildirildiği üzere, bilinmeyen bir cüzdandan bilinmeyen bir cüzdana 274.

ethereum balinasi

Kripto paralarda yapılan büyük transferleri yakalayan ve Twitter üzerinden paylaşan Whale Alert tarafından bildirildiği üzere, bilinmeyen bir cüzdandan bilinmeyen bir cüzdana 274.836 ETH transferi gerçekleşti. Yapılan transferin değeri ise yaklaşık 65 milyon dolar olarak bildirildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bildirilen bu işlem gece yarısı gerçekleşti. Özellikle son günlerde yaşadığı fiyat artışları ile dikkat çeken Ethereum’da böylesine büyük bir transfer, kullanıcıların ilgi odağı olmayı başardı.

Diğer bir yandan, Bitcoin’e göre düşük işlem ücretleri ile dikkat çeken Ethereum’da yapılan bu işlem için sadece 0.30 dolar ücret ödendi. Böylesine büyük bir transferi düşündüğümüzde, verilen işlem ücreti oldukça komik denilebilir. Kısa zaman içerisinde piyasaya çıkması beklenen Ethereum 2.0 ile birlikte, halihazırda düşük olarak kabul edilebilecek işlem ücretlerinin, daha da düşmesi bekleniyor.

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para konumunda bulunan Ethereum (ETH), yazım itibari ile 234 dolar seviyesinden işlem görüyor.