Yükleniyor...

Büyük Kripto Varlık Platformları 61 Milyon XRP Taşıdı, Analiz Şirketi Santiment Fiyattaki Yükselişin Nedenini Açıkladı

XRP bugün erken saatlerde 1.

buyuk kripto varlik platformlari 64 milyon xrp tasidi analiz sirketi santiment fiyattaki yukselisin nedenini acikladi

XRP bugün erken saatlerde 1.34 dolara ulaştığında, önde gelen kripto varlık platformları 60 milyondan fazla XRP transfer etti. 

Whale Alert kripto izleme hizmeti tarafından bildirildiği üzere, son 24 saat içinde Binance ve Huobi dahil olmak üzere birçok büyük kripto varlık işlem platformu toplam 61 milyon XRP token’ı transfer etti.

Binance, Huobi ve Bittrext 77 Milyon Dolarlık XRP Transfer Etti

Twitter’daki popüler blokzinciri izleyicisi Whale Alert, 40 milyon, 12, milyon ve 9 milyon XRP taşıyan üç büyük işlem tespit etti.

Transferler içinde en büyüğü olan 40 milyon XRP, Binance ve Huobi arasında transfer edildi. ABD merkezli Bittrex, önce 12 milyonu, ardından 9 milyon XRP’yi Upbit’e taşıdı. Taşınan miktar, 77.105.418 dolara karşılık geliyor. 

buyuk kripto varlik platformlari 64 milyon xrp tasidi analiz sirketi santiment fiyattaki yukselisin nedenini acikladi 1
Kaynak: Whale Alert

XRPL Geliştirme Etkinliği Arttıkça XRP 1.34 Dolara Yükseldi

Altıncı en popüler kripto varlık olan XRP bugün 1.33 dolar seviyesine yükselirken, analiz şirketi Santiment XRP rallisinin olası bir nedenini paylaştı.

Kripto varlık, son yirmi dört saat içinde %24.57’lik bir büyüme göstererek kripto paranın fiyatını 1.34 dolar seviyesine çıkardı. Santiment ekibi bunu, XRP’nin Github’daki ekip geliştirme faaliyetindeki artışla açıkladı.

buyuk kripto varlik platformlari 64 milyon xrp tasidi analiz sirketi santiment fiyattaki yukselisin nedenini acikladi 2
Kaynak: TradingView

XRP yayın saati itibariyle 1.30 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner