Yükleniyor...

Bybit, Türkiye’de Büyümesini Sürdürüyor

Bybit, Meet Up İstanbul etkinliği ile Türkiye'deki ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Bybit Turkiyede Buyumesini Surduruyor

Bybit, Meet Up İstanbul etkinliği ile Türkiye’deki ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Türkiye, Küresel Kripto Benimseme Endeksi’nde ilk 20 ülke içerisinde yer alıyor. Ethereum’a en çok ilgi gösteren ülkeler arasında da Türkiye var ve bu gibi kripto ile bağlantısının fazla olması nedeniyle de kripto borsaları için önemli bir pazar olarak görülüyor. Bybit de ülkemizde düzenlediği ilk toplantısında Türkiye’nin önemine vurgu yaptı.

Bybit, İlk Türkiye Toplantısını Gerçekleştirdi

Küresel ölçekte 10 milyon kullanıcısı olan Bybit, Meet Up İstanbul toplantısında markanın projelerini paylaştı.

Bybit, KOL, influencerlar ve de kripto sektörünü temsil eden basın mensupları, 22 Eylül 2022 günü Swissotel The Bosphorus’da bir araya geldi. Türkiye’de ilk toplantısını gerçekleştiren Bybit, iki oturumda gerçekleştirilen Meet Up İstanbul’un ilk bölümünde üst düzey işlem ürünleri ve Bybit kampanyaları hakkında bilgi verdi. İkinci bölümde ise ayı piyasasında işlem için ipuçları, yatırım psikolojisi, finansal sürdürülebilirlik konularına yer verildi.

Bybit Meet Up İstanbul açılışında bir video mesaj ile seslenen Bybit Kurucu Ortağı ve CEO’su Ben Zhou, Türkiye’nin dünya kripto ekosistemine uyum açısından dünya çapında önde gelen ülkelerden biri olduğunu dile getirdi.

Bybit için Türkiye’nin teşkil ettiği önemi vurgulayan Zhou, ayrıca Türkiye’de kısa sürede yakalanan başarılı çıkışın taraflarına teşekkür etti. Bybit’in sunduğu hizmetleri de paylaşan Zhou, birlikte büyümek için önerilere önem verdiklerini de toplantı katılımcılarına mesajında aktardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner