Yükleniyor...

EthereumPow (ETHW), NFT ve DeFi İşlevselliğini Duyurdu

Merge güncellemesinin ardından ortaya çıkan EthereumPow (ETHW), NFT ve DeFi işlevselliğini ekosistemine ekledi.

ETHW Ekosistemi NFT ve DeFi Islevselligi ile Gelisecek

Merge güncellemesinin ardından ortaya çıkan EthereumPow (ETHW), NFT ve DeFi işlevselliğini ekosistemine ekledi.

PoW ağ yapısını devam ettirmek amacıyla ortaya çıkan ETHW, tam ölçekli bir progmatik Blockchain‘e dönüşecek. Yeni gelişmeyle beraber, NFT pazarlarını ve DeFi ürünlerini topluluğuna kolaylıkla ulaştırabilecek. Özellikle NFT ve DeFi alanlarında Ethereum tabanıyla işlem yapmak zorunda kalan topluluk, güncellemeyle birlikte ETHW ağını da aktif kullanabilecek.

ETHW Ekosistemi, NFT ve DeFi İşlevselliği ile Gelişecek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yapılan güncellemede, kullanıcıların artık kolaylıkla işlem yapabileceklerinin müjdesi verildi. Kullanıcılar, ellerinde tuttukları Ethereum tabanlı tokenleri artık ETHW ağına geçirebilecek.

Blockchain tabanlı dijital varlık hizmeti sağlayıcısı Crypto.com, DeFi cüzdan modülüne ETHW ağını da eklediğini, yaptığı sosyal medya paylaşımıyla duyurdu.

EthereumPow ETHW NFT ve DeFi Islevselligini Duyurdu 1

Bu yenilik, ETHW tokenlerinin artık likidite havuzuna eklenebileceğini gösteriyor. Özellikle DeFi ürünlerinde aktif rol oynayacak tokenin, kendine ait bir ekosistem oluşturmasında, yapılacak bu gelişme önemli bir yer bulacak.

Ayrıca, ekosistemin sorunsuz bir şekilde değer transferlerini gerçekleştirecek stabilcoinler için, köprü işlemleri yakın zamanda hayata geçirilmişti. Köprüyü aktif olarak, US Dollar Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) stabilcoinleri kullanacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x