Kripto Alım Satımında Yapay Zeka Dönemi: TradeGPT • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Alım Satımında Yapay Zeka Dönemi: TradeGPT

Kripto borsası Bybit piyasa analizi ve veri odaklı soru-cevap hizmetleri sunan yapay zeka destekli TradeGPT'yi piyasaya sürdü.

TradeGPT Bybit

Kripto borsası Bybit piyasa analizi ve veri odaklı soru-cevap hizmetleri sunan yapay zeka destekli TradeGPT’yi piyasaya sürdü.

TradeGPT adını verdikleri yapay zeka algoritmasıyla piyasa verileri ışığında hareket eden bir sistem geliştiren Bybit, böylece borsa kullanıcılarınını alım satım işlemlerine yardımcı olacak.

Bybit, yapay zeka robotuyla sahnede

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dubai merkezli kripto borsası Bybit, piyasa akışındaki sorunlara çözüm üretmek ve alım satım hizmeti sunmak amacıyla TradeGPT’yi piyasaya sürdü. Yeni yapay zeka robotu TradeGPT, ChatGPT’nin geniş dil modelini ve Bybit’in şirket içi ToolsGPT’sini kullanacak.

Bybit kripto yapay zeka robotu

Cointelegraph’ın yaptığı habere göre Bybit, TradeGPT’nin piyasa stratejilerini ve ürünlerini müşterilerine sunmayı hedefliyor. Daha önce Bybit, ToolsGPT adında bir yapay zeka sistemini devreye sokmuştu. Bu sistemden de faydalanacak TradeGPT, teknik analiz, fonlama analizi ve model tahminleri de yapacak.

Bybit, kripto dünyasını genişletmek amacıyla yapay zekaya odaklanan tek borsa değil. CryptoCom, OKX ve Binance borsaları da çeşitli aksiyonlarda yapay zekadan faydalanıyor.

Yapay zekanın artan ünü ve kullanılabilirliği neredeyse her alanda dikkat çekiyor. Özellikle kripto sektörü, yapay zekanın sunduğu çeşitli avantajlarla daha erişilebilir ve anlaşılabilir bir ortam yaratmayı hedefliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x