Bzetmex borsasının kripto parası BZET Coin’in global yolculuğu XT.com ile başlıyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

Bzetmex borsasının kripto parası BZET Coin’in global yolculuğu XT.com ile başlıyor!

Eylül ayı içerisinde Bzetmex Global’i devreye alan Bzetmex kripto borsası, kendi kripto parası BZET Coin’in ilk global listelemesini 40 milyondan fazla üyesi olan, Asya merkezli dev borsayla gerçekleştiriyor.

BANNER TR

Eylül ayı içerisinde Bzetmex Global’i devreye alan Bzetmex kripto borsası, kendi kripto parası BZET Coin’in ilk global listelemesini 40 milyondan fazla üyesi olan, Asya merkezli dev borsayla gerçekleştiriyor. BZET Coin 25 Eylül’de XT.com’da listeleniyor.

Mayıs ayında Türkiye’de faaliyetlerine başlayan ve kısa sürede yüksek işlem hacmi ve kullanıcıya ulaşan Bzetmex, faaliyetlerine global ölçekte de devam ediyor. Eylül ayı içerisinde Bzetmex Global’in açıldığı müjdesini veren borsa, BZET Coin’in 25 Eylül’de XT.com’da ilk global listelemesini yapacağını duyurdu. BZET/USDT paritesiyle XT.com’da yer alacak olan BZET Coin’in yatırma işlemleri 24 Eylül, alım satım işlemleri 25 Eylül ve çekme işlemleri ise 26 Eylül’de başlayacak.  

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Erdoğan Turan; “Bzetmex’in global arenada sahne almasıyla, birçok projemizi devreye alacağız. BZET Coin’i de, Bzetmex teknolojisini kullanan yerel veya global projelere ekleyeceğiz. Şu anda bu hedefin ilk etabının ilk projesini yürütüyoruz. Bzetmex borsasında ön arzını gerçekleştirdiğimiz, dünyada 2 milyon kişinin oynadığı bir oyun projesinde BZET Coin’i konumlandırdık. Projelerimizin hepsi takvimlendirilmiş şekilde hayata geçirilmeyi bekliyor, hepsi planlı. Bzetmex’te yer alan tüm projeler, BZET Coin’i destekleyecek ve geliştirecek. 

BZET Coin için, XT.com ile başladığımız global listelemelerimiz hız kesmeden devam edecek. Hedefimiz 2024 yılı itibarıyla yüksek işlem hacmine sahip global ölçekli borsalarda BZET Coin’i yatırımcılarla buluşturmak.”

Bzetmex Hakkında;

2022 yılında tamamen yerli sermaye ile kurulan, 2023 Eylül ayında global borsa açılışını duyuran Bzetmex, kullanıcılara geniş kripto para çeşitliliği, hızlı işlem yapabilme imkanı, profesyonel çözüm desteği ve gelişmiş güvenlik önlemleri sunar. Yüksek hızlı işlemleri düşük maliyetle gerçekleştirmeyi sağlayan BZET Coin’i geliştiren Bzetmex, blockchain alanında da pek çok çözüm ile piyasadaki varlığına devam ediyor. Daha fazla bilgi için Bzetmex web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x