Yükleniyor...

Cardano (ADA), 2 Dolara Giden Yolda Yeni Zirvesinden Yalnızca Birkaç Sent Uzakta

Boğa rallisinin tam etkisiyle, Cardano (ADA) yavaş yavaş tüm kripto piyasasında dikkatleri üzerine çekti.

cardano ada ath

Boğa rallisinin tam etkisiyle, Cardano (ADA) yavaş yavaş tüm kripto piyasasında dikkatleri üzerine çekti. Gelin, bu projenin son gelişmelerinden bazılarını inceleyelim ve Cardano’nun bu boğa piyasasında hangi konumda olacağına bakalım.

Cardano Gelişmeleri

İşte son boğa piyasasından bu yana projeyle birlikte değişen bazı şeyler:

  • Cardano, stake etmeye izin veren Shelley ana ağını başlattı
  • Daedalus 3.3.0 sürümünü yayınladılar. Bu sürüm, yaklaşan Mary protokol güncellemesi için yerel token desteğini sunar
  • Mary hard fork’una az kaldı
  • Projede stake etme mevcut ve şu anda Binance’de bile %7,69 -%17,49 getiri sunuyor
  • Charles Hoskinson daha iyi tanıtım amacıyla sürekli güncellemeler için günlük videolar yayınlıyor ve AMA’lar düzenliyor
  • Cardano’nun hacmi 2-3 yıl öncesine göre yüksek.
  • Dünya çapında birden fazla ortaklık sağlandı

Ve iddialara göre zamanla gelecek daha çok şey var. Bu proje yığılmış bir yol haritasına sahip ve şimdiden dünya çapındaki şirketlerle daha fazla ortaklığa ve Afrika’daki belirli bir ülkeyle ortaklığa “işaret etti”.

Charles Hoskinson, şeffaf olmaya, cesaretlendirmeye ve alandaki diğer birçok projeye sevecen olmaya çalışma amacıyla köprü kuran bir isim olarak biliniyor. Diğer projeleri hak ettikleri başarılarından dolayı tebrik eden birisi. Charles, yakın zamanda yapılan bir AMA’da, CZ ve Binance ekibini, Binance Coin’in başarısı ve fiyat artışı nedeniyle tebrik etti. Hoskinson, alçakgönüllü tavırları nedeniyle sevilen bir isim ve bu da ADA için oldukça olumlu.

Cardano Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Kıracak mı?

Sanfranciscotribe.com’daki bir yazıya göre Cardano’nun önümüzdeki birkaç hafta içinde yeni ATH belirleyeceği ve 1.40-1.60 dolar aralığında işlem göreceği tahmin ediliyor. Yazara göre o bölgede güçlü bir konsolidasyon görmeye başlayacağız. Daha sonrasında yine yazara göre ADA’nın satış emirlerini kırması ve doğrudan 2 dolara yükselmesi için küçük bir şans var. Bu Bitcoin’in ilk kez 20 bin doları kırmasına benziyor. Ama bunun daha sonra daha güçlü bir geri çekilmeye sebep olabileceği ifade ediliyor.

Cardano, öngörülen 1.40 – 1.60 dolar aralığına ulaştığı düşünüldüğünde, piyasanın insafına kalacak. Yazara göre proje güçlü ve çantaların arkasındaki eller sabit. Fakat şu anda pazara giren ve çıkan para miktarı tsunami gibi. Er ya da geç vuracak ve çok sert vuracak.

ADA, yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 1.15 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner