Yükleniyor...

Cardano (ADA) Bu Borsada Listelenecek!

Cardano'nun yerel token'ı ADA, ilk kez Japonya'da listelenecek, bazıları bunun Japon topluluğu için Coinbase listelemesine benzer olduğuna inanıyor.

cardano ada japonyada listelendi

Cardano’nun yerel token’ı ADA, ilk kez Japonya’da listelenecek, bazıları bunun Japon topluluğu için Coinbase listelemesine benzer olduğuna inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CTO ve dcSpark’ın kurucu ortağı Sebastien Guillemot, Japon kripto borsası Bitpoint’ten bir gönderi paylaştı. Platform, ekosistemine güç veren yerel Cardano token’ını (beşinci en büyük dijital para birimi olan ADA) Ağustos ayının sonlarında listelemeyi planladığını duyurdu.

Guillemot, Japon düzenleyicilerin kripto para birimlerini borsalarda listelemek için katı kurallara sahip olduğunu ve ülkede yalnızca az sayıda kripto paranın listelenmesine izin verildiğini vurguladı.

Yorum dizisinde, bu listelemeyi Coinbase’de listelenen bir kripto parayla karşılaştırdı ve bu olayın Japon kripto topluluğu için aynı seviyede olduğunu iddia etti.

Daha önce en büyük kripto yatırım fonu Grayscale’in ADA tabanlı bir trust oluşturduğunu ve Cardano’nun yerel parasını üçüncü en büyük yatırımı haline getirdiğini bildirmiştik. Ancak Japon kullanıcılar, diğer ülkelerde bulunan ancak Japonya’da faaliyet gösteren diğer borsalar aracılığıyla ADA alıp satabiliyorlardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x