Yükleniyor...

Cardano (ADA) Bu Borsada Listelenecek!

Cardano'nun yerel token'ı ADA, ilk kez Japonya'da listelenecek, bazıları bunun Japon topluluğu için Coinbase listelemesine benzer olduğuna inanıyor.

cardano ada japonyada listelendi

Cardano’nun yerel token’ı ADA, ilk kez Japonya’da listelenecek, bazıları bunun Japon topluluğu için Coinbase listelemesine benzer olduğuna inanıyor.

CTO ve dcSpark’ın kurucu ortağı Sebastien Guillemot, Japon kripto borsası Bitpoint’ten bir gönderi paylaştı. Platform, ekosistemine güç veren yerel Cardano token’ını (beşinci en büyük dijital para birimi olan ADA) Ağustos ayının sonlarında listelemeyi planladığını duyurdu.

Guillemot, Japon düzenleyicilerin kripto para birimlerini borsalarda listelemek için katı kurallara sahip olduğunu ve ülkede yalnızca az sayıda kripto paranın listelenmesine izin verildiğini vurguladı.

Yorum dizisinde, bu listelemeyi Coinbase’de listelenen bir kripto parayla karşılaştırdı ve bu olayın Japon kripto topluluğu için aynı seviyede olduğunu iddia etti.

Daha önce en büyük kripto yatırım fonu Grayscale’in ADA tabanlı bir trust oluşturduğunu ve Cardano’nun yerel parasını üçüncü en büyük yatırımı haline getirdiğini bildirmiştik. Ancak Japon kullanıcılar, diğer ülkelerde bulunan ancak Japonya’da faaliyet gösteren diğer borsalar aracılığıyla ADA alıp satabiliyorlardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner