Yükleniyor...
Sponsored

Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Önemli Seviyeler Neler?

CryptoPotato’dan Duo Nine’ın teknik analizine göre, ayıların fiyat hareketini devraldığı ADA’da 1 dolar seviyeleri görülebilir.

CryptoPotato’dan Duo Nine’ın teknik analizine göre, ayıların fiyat hareketini devraldığı ADA’da 1 dolar seviyeleri görülebilir. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano’nun yerel varlığı ADA, 1.2 dolardaki önemli direnci aşamamasının ardından bir düşüş başlattı. Analiste göre söz konusu düşüş varlığın fiyatını 1 dolara kadar itebilir ve ayrıca alıcıların aşağı yönlü baskıyı azaltması için harekete geçmesi gerekiyor. 

Benzer şekilde hacimdeki azalma da düşüşe ve varlığın yukarı yönlü ivmesini kaybettiğine işaret ediyor olabilir. RSI da ralli sırasında aşırı alım bölgesine ulaştıktan sonra düşüyor. RSI’ı 50 seviyesine yerleştirecek olan 1 dolara yaklaştıkça fiyatın sıçraması muhtemel görünüyor. Ayrıca Günlük MACD de düşüş eğilimini onaylamış durumda.

Analiste göre fiyat düşüşü devam eder ve satıcılar daha emin hale gelirse, ADA 1 dolara hatta daha da altına düşebilir. Ona göre MACD’deki düşüş eğilimi, trendde önemli bir değişiklik anlamına geliyor ve alıcılar şu anda çok dikkatli olmalı.

Önemli Seviyeler Neler?

Ana Destek Seviyeleri: 1, 0.78 ABD Doları

Ana Direnç Seviyeleri: 1.2, 1.6 ABD Doları


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x