Yükleniyor...

GENE Coin Nedir? Genopets (GENE) Coin Yorum ve Geleceği

Genopets, dünyanın ilk oynaması ücretsiz, Hareket Et Kazan konseptli NFT oyunudur.

Genopets GENE

Genopets, dünyanın ilk oynaması ücretsiz, Hareket Et Kazan konseptli NFT oyunudur. Solana blok zinciri üzerine inşa edilen Genopets, aktif bir yaşam tarzı yaşamayı eğlenceli ve ödüllendirici hale getiriyor.

Blockchain teknolojisiyle desteklenen bir kripto metaverse, olasılıklarla dolu harika bir evren. Kullanıcılara oyun oynarken kripto para kazanma olanağı vererek, Decentraland ve Axie Infinity gibi sanal dünyaların popülaritesinin neden arttığını görmek kolay. İster oyun oynamak, ister iş toplantılarına ev sahipliği yapmak veya e-ticaret yoluyla ürün satmak ve daha fazlası için olsun, bir metaverse, dünya çapında benzer düşünen bireylerle bağlantı kurmak için tek durak platformunuzdur. 

Pazarda yeni bir oyuncu olan Genopets, metaverse’nin olağan kapsamının ötesine geçen ilk benzersiz token (NFT) oyunudur. Sadece beyni çalıştırmakla kalmaz, aynı zamanda oyuncularının bütünsel sağlığını desteklemek için fiziksel aktiviteyi de teşvik eder. Genopets metaverse’i ve GENE coin hakkında bilmeniz gereken her şey burada..

GENE Coin Nedir?

“Hareket Et Kazan” ve “oyna-kazan” arasında mükemmel bir köprü olan Genopets, dünyanın ilk oynaması ücretsiz, hareket ettirerek kazanılan NFT oyunudur. Solana blok zinciri üzerine inşa edilen Genopets, aktif bir yaşam tarzı yaşamayı eğlenceli ve ödüllendirici hale getiriyor. Genopets, kullanıcıların mobil cihazlarından gelen adım verilerini blok zinciri oyna-kazan ekonomisi ile birleştirir, böylece oyuncular Genopet’leriyle birlikte gelişen Genoverse’ı keşfederken gerçek hayatta harekete geçmek için kripto para kazanabilirler.

Genopets, oyuncuları oyun oynarken Genopetlerine özen göstererek  kendilerine bakmaları için teşvik eder ve ödüllendirir.

Genopets’in Oyun İçi Evcil Hayvanları Nasıl Çalışır?

Bir Genopet, her şeyden önce, prosedürel olarak oluşturulmuş bir NFT’dir. Yumurtadan çıkarabileceğiniz, besleyebileceğiniz, savaşabileceğiniz ve gelişebileceğiniz dijital bir ruh hayvanıdır. Oyunun başında kendi Genopet’i basmak için, önce kişiliğinizin bir kısmını size en uygun Genopet’e yerleştireceksiniz: bunu mini bir kişilik değerlendirmesi olarak düşünün. Karşılığında size özel bir Genopet üretilecektir. Bir Genopet yeterli değilse, evcil hayvan koleksiyonunuzu oluşturabilir, onları pazardan satın alabilir veya daha fazla para basıp geliştirebilirsiniz.

Bir Genopet’in ömründe dört aşama vardır: bebek, genç, yetişkin ve mistik. Gen Kristalleri, bir Genopet’in büyümesini hızlandırmak için kullanılabilir. Evrim süreci doğrusal olmadığı için sonsuz sayıda varyasyon oluşturulabilir.

Günlük adım mücadelelerine katılarak, özelliklerini özelleştirmek, seviye atlamak ve geliştirmek için Genopet’inizi geliştirebilir, nadirliğini artırabilirsiniz.

Oyun Mekaniği

Bazı oyunlar kullanıcı deneyimini ödeme duvarlarıyla sınırlandırırken, Genopets hem ücretli hem de ücretsiz oyuncular için eşit derecede tatmin edici bir deneyim olabilir. Nedenini anlamak için önce temel unsurlarına bir göz atalım: Genopetler, rafine Kristaller ve Habitatlar. 

Oyuncular bir Genopet’i pazardan satın alarak veya bir bebek Genopet’i ücretsiz olarak basarak elde edebilirler. Genopets’te kazancı en üst düzeye çıkarmak için önce bir Habitat’a ihtiyacınız olacak. Bir Habitat edinmek, bir oyuncu için günlük $KI kazancının yanı sıra Kristaller ve diğer oyun içi Genopets NFT’leri üretme yeteneğinin kilidini açar . Habitat seviyesi ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla $KI kazanırsınız ve o kadar fazla Kristal üretebilirsiniz, böylece daha fazla NFT satabilirsiniz.

Ücretsiz oyuncular, günlük adım mücadelelerinde (koşma, dans etme, bisiklete binme ve daha fazlası) adımlarını deneyim puanına (XP) dönüştürerek anında eziyete katılmaya motive olurlar. XP, Genopet’inizin seviyesini yükseltmek için kullanılır, sonuçta kazanmayı seçerseniz onu bir pazarda satabileceğiniz bir duruma gelir.

Genopets GENE.

Genopets’i Oynamaya Değer Kılan Nedir ? 

COVID-19 pandemisi çoğumuzu bazen günlerce, hatta haftalarca evlerimize tıktı. Salgın zamanlarında kendini izole etmek çok önemli ve/veya kaçınılmaz olsa da, uzun süre içeride kalmak ruh sağlığımıza zarar verebilir. Bugün Genopets ile telefonunuzu kapma, ayakkabılarınızı bağlama ve dışarı çıkma zamanı. Beyniniz size endorfinler için ve cüzdanınız da kripto para birimi için teşekkür edecek.

Eşsiz Konsept

Genopets’in en büyük satış noktalarından biri çift kazançlı ekonomisidir. Geliştiricilerin amacı, oyunculara hala kazanma yolları sağlayabilecek, oynaması ücretsiz bir oyun yapmaktı. Genopets , oynaması ücretsiz mobil oyun ve oyna-kazan NFT oyununun kanıtlanmış ekonomik modellerini entegre ederek, her iki dünyanın en iyilerinden yararlanan bir oyuncu deneyimi sunar.

İki ekonomi şu şekilde: 

Ücretsiz oyuncular şu şekilde kazanır:

  • Genopetlerini satarak

Ücretli oyuncular şu şekilde kazanır:

  • Genopetlerini satarak
  • Günlük aktivite için sürekli olarak $KI üreten
  • Habitatlar, Kristaller ve daha fazlası gibi diğer oyun içi eşyaları satmak
  • PvP Interaction

Genopets’te oyuncular bir dizi mini oyunda evcil hayvanlarını birbirlerine karşı koyabilirler. Bu savaşlar, bir arenada gerçekleşir ve kazananlar, düşen rakiplerinin eşyaları ve hamle setleriyle uzaklaşır.

Küresel Kitle

Kurulumu ve kullanımı kolay olan Genopets’e akıllı telefon kullanılarak dünyanın her yerinden erişilebilir. Kullanıcıları kelimenin tam anlamıyla hareket ettiren basit bir konsepte sahiptir: ücretsiz oyuncuların oyunda ilerlemeleri için tutarlı bir çaba (düzenli fiziksel aktivite) gereklidir. 

Bu arada, ücretli oyuncular, oyna-kazan konseptiyle devam edebilir, ancak oyun içi ilerlemelerini hızlı bir şekilde takip etmeyi ve Genopet’lerinin değerini artırmayı seçebilirler. Habitats with Crystals sayesinde, Genopetlerinin bakıma muhtaç hale gelmesi ve XP ile birlikte $KI kazanmaya devam etmesi önlenebilir. Bu potansiyel gerilemeler, oyuncuları Genopet’lere zaman ayırmaya teşvik ediyor ve oyuncular arasında takas edilecek Genopet NFT’leri ve rafine Kristaller ile pazar fırsatını çok daha büyük hale getiriyor.

Sürükleyici Grafikler

Şık tasarımı ve zarif 3D modelleri ile Genopets sizi içine çekecek ve “Oynat” düğmesine bastığınız andan itibaren zaman uçup gidecek. 

GENE Coin Nedir? 

Genopets, hem fayda hem de yönetişim için kullanılan GENE tokenleri tarafından yönetilir. Oyuncular yeni oyun içi özelliklere oy verebilir, yeni oyun içi içerik lansmanlarına öncelikli VIP erişimi alabilir ve ödüller kazanmak için $GENE tokenlerini kullanabilir. 

GEN Token Tahsisi

GENE dağıtımı dört hedef için planlanmıştır: özel satış, halka açık satış, ekip ve danışmanlar ve topluluk ve oynayarak kazan. Halka açık satıştaki token’ler dışında, GENE tokenleri kilitlenecek ve/veya 1-5 yıllık bir süre boyunca doğrusal olarak dağıtılacaktır.

GENE Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 GENE Coin TL’den işlem görüyor. GENE Coin fiyatı son 24 saat içerisinde değişim gösterdi. GENE Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise dolar, toplam piyasa değeri ise dolar seviyesinde.”

GENE Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 GENE  Coin dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Nisan ayı itibariyle GENE Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 37,79 dolarla kaydetti. Bununla birlikte GENE yılın en düşük seviyesini ise 5.92 dolarla belirledi.

Genopets GENE2

GENE Coin Yorum ve Geleceği

Genopets’in birçok artısı var. Yeni başlayanlar için, kullanıcı dostu para basımı sağlayan güçlü Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Genopets’in konsepti de türünün ilk örneği ve güzel bir kullanıcı arayüzü, oyunu gezinmeyi ve oynamayı bir zevk haline getiriyor.

Buna ek olarak, Genopets’in 8.3 milyon dolarlık desteği, oyuna duyulan güvenin bir göstergesidir. Başlangıç ​​finansman turuna katılanlar arasında Pantera Capital ve Konvoy Ventures gibi önde gelen yatırımcılar ve Twitch kurucu ortağı Kevin Lin gibi melek yatırımcılar yer alıyor. 

Bu yazının yazıldığı sırada, Genopets henüz resmi olarak piyasaya sürülmedi. GENE’nin uzun vadeli iyi bir yatırım olup olmadığını belirlemek için henüz çok erken olsa da, projenin bir trend oluşturduğunu ve benzer başlıkların yayınlanmasına ilham verdiğini kesinlikle görebiliriz. 

Gelecek vaat eden bir öncül ile Genopets, aldığı her türlü övgüyü hak ediyor. Bununla birlikte, temel fikirler bir yana, herhangi bir teknik hata veya hız sorunu, potansiyel kullanıcıları oyun oynamaktan uzaklaştırmak için oyun deneyimini potansiyel olarak etkileyebilir. Umarım Solana’nın üs olarak kullanılması bu sorunları ortadan kaldırır. 

Genopets, kazan-kazan mekanizmasını dahil ederek NFT‘lere canlandırıcı bir dönüş getiriyor: kullanıcıların sanal evcil hayvanlarıyla birlikte seviye atlayıp gerçek dünyada gelişebilecekleri bir paralel çiziyor. Genel olarak, Genopets aynı anda hem formda kalmanın hem de para kazanmanın eğlenceli bir yoludur. Detaylar hala çözülürken, oyunun 2021’in sonuna kadar yerel bir iOS/Android mobil uygulaması olarak piyasaya sürülmesi geçici olarak planlanıyor. 

Ancak, GENE token’larının satışı (1933 Menkul Kıymetler Yasası kapsamında S Yönetmeliğinde tanımlandığı gibi) ABD Kişileri veya OFAC tarafından sağlanan yaptırım uygulanan bir ülkede bulunan kişiler tarafından kullanılamaz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner