Yükleniyor...

Deri Sektöründen Metaverse Adımı, Sanal AVM Kurulacak

Metaverse evreni, dünyada gelişmeye devam ederken Türkiye’den de birçok firma bu alanda çalışmalar yapmaya başladı.

Metaverse AVM

Metaverse evreni, dünyada gelişmeye devam ederken Türkiye’den de birçok firma bu alanda çalışmalar yapmaya başladı. Pandemiyle birlikte sanal evrenin önemi de arttı. Artan ilgiyle beraber şirketler metaverse’te projeler geliştirmeye başladı.

Pandemi döneminde Türkiye’de ilk sanal fuarı gerçekleştiren Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği, önümüzdeki dönemde metaverse’te deri ürünlerinin üç boyutlu pazarlanacağı sanal AVM kurmak için harekete geçtiğini bildirdi.

“Deri Sektöründe Sanal Bir AVM Kurmak İçin Çalışacağız”

metaverse evreni

Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği Genel Kurulu’nda konuşan Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Erkan Zandar şu açıklamalarda bulundu;

“Pandemi döneminde sanal ortamda satış yapılabildiğini gördük. Dijital platformlarda başlattığımız çalışmaları ileri taşıyacağız. Günümüzde bir metaverse gerçeği var. Sanal showroom nasıl yapılır, deri sektöründe sanal bir AVM kurmak için çalışacağız. Sanal Showroom kurulumu ile ilgili başarılı projeler yapan İzmirli bir firma ile iletişim halindeyiz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner