Yükleniyor...

Cardano (ADA) Kurucu Ortağı, Analist Peter Brandt’ı Eleştirdi

Cardano kurucu ortağı Charles Hoskinson, ADA hakkında yaptığı analizinden dolayı Peter Brandt'ı sert bir şekilde eleştirdi.

Cardano ADA Kurucu Ortagi Analist Peter Brandti Elestirdi

Cardano kurucu ortağı Charles Hoskinson, ADA hakkında yaptığı analizinden dolayı Peter Brandt‘ı sert bir şekilde eleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde ünlü analist Brandt, ADA hakkında yaptığı analizlerinde, piyasa gidişatına da bağlı olarak ciddi sorunlar olduğunu iddia etmişti. Twitter üzerinden grafik paylaşımı yapan analist, popüler tokenin düşen üçgen formasyonu çizdiğini belirtti. Bu formasyona atıfta bulunarak, böylesine bir projenin destek seviyesini kırmaya yakın olduğunu öne çıkardı.

ADA Kurucu Ortagi ve Peter Brandt Arasinda Anlasmazlik Yasandi
Ünlü Analist Peter Brandt

ADA Kurucu Ortağı ve Peter Brandt Arasında Anlaşmazlık Yaşandı

Grafik paylaşımıyla ortada bir düşüş eğilimi olduğunu iddia eden Brandt, yorumsuz açıklamasında bulundu. Bu paylaşımın ardından, ADA kurucu ortağı Hoskinson sinirlendi.

Analistin paylaşımını alıntılayan Hoskinson, şunları söyledi;

“Görünüşe göre grafik insanları, bir kez daha dışarıda bir dünya olduğunu düşünmeyi unutuyorlar. Merkez bankaları, ülkeler, ekonomiler, tedarik zincirleri ve hatta savaşlar gibi… Şaşırtıcı değil mi? Ayrıca tüm bu faktörlerin aslında piyasalar üzerinde bir etkisi var. Ben çok şaşkınım.”

Kurucu ortağı, yaptığı bu açıklamalar ile birlikte piyasa üzerinde çeşitli faktörlerin de olabileceğini belirtti. Hoskinson, yalnızca grafik analizlerine göre kripto paraların yorumlanamayacağının altını çizdi. Analistin yaptığı paylaşım salt bir grafik yorumlaması olarak paylaşılırken, faktörlerin de yaratabileceği etki ön plana çıkarıldı.

ADA’nın fiyat performansı, genellikle piyasanın gidişatına göre şekilleniyor. Özellikle Vasil güncellemesinin bir yükseliş yaratması bekleniliyorken, fiyatta hareketlenme yaşamadı. Analist, yapılan büyük bir güncellemenin bile fiyata etki etmediğini ima ederek, ortada bir sorun olabileceğini iddia etmişti.

ADA, son altı günde yaşadığı %12’lik yükselişle, piyasanın geri kalanına kıyasla iyi bir performans gösterdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner