Yükleniyor...

Cardano (ADA) Kurucusu Hoskinson, ADA Fiyatı Hakkında Konuştu

IOHK CEO’su ve Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, son YouTube canlı yayını sırasında  ADA fiyatı hakkında konuştu.  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz

cardano ada kurucusu hoskinson ada fiyati hakkinda konustu

IOHK CEO’su ve Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, son YouTube canlı yayını sırasında  ADA fiyatı hakkında konuştu. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hoskinson, Cardano hakkındaki açıklamalarını sürdürüyor. ADA’nın 10 dolar değerinde olabileceğinden bahseden Hoskinson, token performansı üzerine spekülasyon yapmaya karşı olduğunu açıkça belirtti ve şunları söyledi:

“ADA ister 1 sent, ister 1 dolar veya 10 dolar olsun, açık konuşayım: bu benim hayatımın işi…Üzerinde çalışmaya devam edeceğim. Biz burdayız.”

ADA, 27 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.48 dolara ulaşmadan önce, geçtiğimiz Mart ayında 0.018 dolar seviyesinden işlem görüyordu. Bu ADA için %8.122 yükseliş anlamına geliyor. 

Hoskinson ayrıca, token fiyatının meşruiyet seviyesini sağlamaması gerektiğinden de bahsetti ve “fiyatı yükseltmenin” onun işi olmadığını da sözlerine ekledi. Hoskinson bunun yerine, projenin teknik yeteneklerine odaklanmayı tercih ediyor:

“Fiyatın neden yükseldiğini bilmiyorum. Fiyatın neden düştüğünü bilmiyorum ve bu tip şeyler hakkında spekülasyonla hiçbir şey yapmak istemiyorum. Bir teknoloji şirketi, bir mühendis bilim adamı olarak fiyatı yükseltmek benim işim değil.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x