Yükleniyor...

Cardano (ADA) Kurucusu Hoskinson, Ethereum (ETH) Kurucusu Buterin ile Buzları Eritiyor

IOHK CEO’su ve Cardano‘nun yaratıcısı Charles Hoskinson, Ethereum‘un kurucu ortağı Vitalik Buterin ile görünüşte arasını düzeltti ve Rus-Kanadalı programcıdan Lex Friedman podcast’indeki son görünümünün ardından olgun ve kendinden emin olarak bahsetti

cardano ada kurucusu hoskinson ethereum kurucusu buterin ile buzlari eritiyor 1

IOHK CEO’su ve Cardano’nun yaratıcısı Charles Hoskinson, Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin ile görünüşte arasını düzeltti ve Rus-Kanadalı programcıdan Lex Friedman podcast’indeki son görünümünün ardından olgun ve kendinden emin olarak bahsetti.

“Bence ikimiz de çok büyüdük.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Buterin Mayıs 2020’de Cardano hakkında 8 dakika konuşarak “ilginç fikirleri olduğunu” iddia etmişti:

“Cardano’nun Ethereum’a kıyasla biraz farklı bir yaklaşım benimsediğini düşünüyorum ve her şey için bu büyük akademik kanıtları gerçekten vurguluyorlar. Ethereum, buluşsal argümanlarla daha iyi olma eğilimindedir… IOHK araştırmasından çıkan kesinlikle çok ilginç şeyler var.”

Bununla birlikte, derin akademik titizliğin “abartıldığını” çünkü birçok başarısızlığın bundan kaynaklanmadığını belirtti. 

Mart ayında, diğer kurucu ortaklarla fikir ayrılıklarını giderememesinin ardından Ethereum‘dan ayrılan Hoskinson, ikinci en büyük blokzincirini “felaket” diye eleştirmişti.

En son videosunda Cardano’nun işleri yapma şeklinin “daha olgun ve sorumlu” olduğunu söylüyor. Hoskinson da önümüzdeki hafta podcast’te olacak.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x