Yükleniyor...

CryptoQuant ve Glassnode Verileri, Madencilerin Bitcoin’lerini Sattığını Gösteriyor

CryptoQuant ve Glassnode'dan gelen analiz verileri, madencilerin Bitcoin'lerini (BTC) nakde çevirmeye başladığını gösteriyor.

poolin bitcoin madenci

CryptoQuant ve Glassnode’dan gelen analiz verileri, madencilerin Bitcoin’lerini (BTC) nakde çevirmeye başladığını gösteriyor. Ayrıca Poolin havuzundan da bu yılın en büyük Bitcoin çıkışı gerçekleşti.

CryptoQuant analitik platformu ve Glassnode tarafından sağlanan veriler, Bitcoin madencilerinin satışlarını artırdığını ve Poolin madenci havuzunun bu yıl şimdiye kadarki en büyük BTC miktarını sattığını gösteriyor.

7954 0

Bitcoin düşmeye devam ederken madenciler, Bitcoin’leri satmaya devam ediyor. Bitcoin madencileri çıkışlarıyla ilgili tüm çizelgeler bir artış gösteriyor. Son olarak 3 Haziran’da, Poolin madencilik havuzunun cüzdanından – 3012 token taşındı. Bu, en büyük dijital para biriminin mevcut döviz kurunda 119.916.822 ABD dolarına eşdeğerdir. Moskovski Capital’in CIO’su, bu BTC çıkışını 2021’deki en büyük olarak nitelendirdi.

Yakın zamanda yayınlanan bir Glassnode grafiği ise Madencilerin Net Akış Hacminin (7 günlük MA) 3 ayın en düşük seviyesi olan 16.108 BTC’ye ulaştığını gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner