Yükleniyor...

Bitcoin’de (BTC) Düşüş Sürüyor, Analistler Son Durumu Değerlendirdi

Bitcoin’in 39.

bitcoinde btc dusus suruyor analistler son durumu degerlendirdi

Bitcoin’in 39.500 direncinden reddedilmesi ile başlayan ve Elon Musk’ın Bitcoin hakkında attığı tweet’ler ile derinleşen düşüşü sürüyor. Kripto para topluluğunun önde gelen isimleri Bitcoin’deki son düşüşü değerlendirdi. 

Kripto para topluluğunun popüler figürlerinden Michael van de Poppe, 37.000 dolar civarındaki kritik desteğin kaybedildiğini ve Bitcoin’in 34.000 ve 34.500 dolar civarında destek bulabilceğini belirtti. Analist bu desteklerin de kaybedilmesi durumunda yeniden düşük seviyeleri test edebileceğini söyledi:

Bir diğer önde gelen analist Justin Bennett, BTC’nin dirençten reddedildiğini söyledi ve destek seviyesi olarak 35.000 dolara işaret etti:

Kripto para analisti DonAlt, Bitcoin’in 32.000 dolara kadar bir düşüş yaşayabileceğini bununla birlikte üst sınırın ise 40.000 dolar olduğunu tweet’ledi. 

Yerli kripto para analistlerinden Teknikçi Hoca, 15 dakikalık grafikte pozitif RSI uyumsuzluğu yer aldığını ve grafiğinde çizdiği kırmızı alçalan direncin kırılması durumunda Bitcoin’in 36.900 ve 37.900 dolara ulaşabileceğini tweet’ledi. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner