Yükleniyor...

Cardano (ADA) Kurucusu, Washington’da Bir Miting Düzenlemek İstiyor

ABD Senatosu, kripto para sektörünü hayal kırıklığına uğratmasının ardından IOHK CEO’su Charles Hoskinson olayı sokaklara taşımaya istekli görünüyor.  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz

cardano ada kurucusu washingtonda bir miting duzenlemek istiyor

ABD Senatosu, kripto para sektörünü hayal kırıklığına uğratmasının ardından IOHK CEO’su Charles Hoskinson olayı sokaklara taşımaya istekli görünüyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano yaratıcısı, Washington D.C.’de bir miting düzenlemek için telefon görüşmeleri yapacağını söyleyen bir tweet attı.

Senatörler Richard Shelby ve Bernie Sanders, askeri harcamalar konusunda bir anlaşmaya varamadıkları için kripto para topluluğunun kabul etmesini beklediği değişikliği engellediler.

Hoskinson ayrıca senatörleri yaşayan fosiller” diyerek eleştirdi:

“Bu senatörler, bu 87 yaşındaki yaşayan fosiller, eğer istediklerini almazlarsa ülkemiz ekonomisinin geleceğini satmaya istekli olduklarını tüm dünyaya gösterdiler.”

Milyarder, “ölmekte olan bir imparatorlukta” yaşama niyetinde olmadığını, ancak başka bir ülkeye taşınmaya da istekli olmadığını söyledi.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x