Yükleniyor...

Cardano (ADA) Kurucusu, Washington’da Bir Miting Düzenlemek İstiyor

ABD Senatosu, kripto para sektörünü hayal kırıklığına uğratmasının ardından IOHK CEO'su Charles Hoskinson olayı sokaklara taşımaya istekli görünüyor.

cardano ada kurucusu washingtonda bir miting duzenlemek istiyor

ABD Senatosu, kripto para sektörünü hayal kırıklığına uğratmasının ardından IOHK CEO’su Charles Hoskinson olayı sokaklara taşımaya istekli görünüyor. 

Cardano yaratıcısı, Washington D.C.’de bir miting düzenlemek için telefon görüşmeleri yapacağını söyleyen bir tweet attı.

Senatörler Richard Shelby ve Bernie Sanders, askeri harcamalar konusunda bir anlaşmaya varamadıkları için kripto para topluluğunun kabul etmesini beklediği değişikliği engellediler.

Hoskinson ayrıca senatörleri yaşayan fosiller” diyerek eleştirdi:

“Bu senatörler, bu 87 yaşındaki yaşayan fosiller, eğer istediklerini almazlarsa ülkemiz ekonomisinin geleceğini satmaya istekli olduklarını tüm dünyaya gösterdiler.”

Milyarder, “ölmekte olan bir imparatorlukta” yaşama niyetinde olmadığını, ancak başka bir ülkeye taşınmaya da istekli olmadığını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner