Yükleniyor...

Borsalardaki Ethereum (ETH) Sayısı Gittikçe Düşüyor: Bu Piyasa İçin Ne Anlama Geliyor?

Çeşitli merkezi borsalardaki Ethereum (ETH) bakiyeleri 2018 seviyelerine ulaşırken, fiyat çoklu dirençleri kırıyor.

borsalardaki ethereum eth sayisi dusuyor

Çeşitli merkezi borsalardaki Ethereum (ETH) bakiyeleri 2018 seviyelerine ulaşırken, fiyat çoklu dirençleri kırıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Çeşitli merkezi borsa adreslerinde tutulan toplam Ethereum miktarı rekor seviyelere düşerken, para birimi Mayıs ayında gördüğü 3200 dolar seviyelerine ulaştı.

İndikatöre göre, CEX’lerde Ethereum’un mevcut bakiyesi 11 milyon ETH’ye eşit. Arzdaki düşüş Mayıs 2020’de başladı ve bugüne kadar devam etti. Arz azalmasının başlaması, Ethereum fiyatının hızlı büyümesinin başlangıcı ile de ilişkilidir.

10081

Genellikle, borsalarda aşamalı bir düşüş veya düşük miktarda kripto para birimi yükseliş sinyali olarak kabul edilir. Bu, Ethereum sahiplerinin veya diğer kripto varlık sahiplerinin yatırımlarını elden çıkarmaya istekli olmadığı ve cüzdanlarında tutmayı tercih ettiği anlamına gelir. Borsalardaki Ethereum arzı, 2018’den beri bu kadar düşük seviyelerde olmamıştı.

10082 0

Son zamanlarda, Ethereum, kripto para biriminin ücret mekanizmasını değiştiren ve yeni bir ücret yakma mekanizması sunan EIP-1559 güncellemesini başlattı. Bu kripto para biriminin deflasyonuna yol açabilir ve gelecekte bir fiyat artışına neden olabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x