Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Cardano (ADA) Cardano (ADA): Mary Hard Fork'u 1 Mart'ta Ana Ağda Etkinleştirilecek

Cardano (ADA): Mary Hard Fork’u 1 Mart’ta Ana Ağda Etkinleştirilecek

ABONE OL:google-news

Bir aylık testten sonra, Cardano’nun (ADA) Mary ağı aktif oluyor.

Akıllı sözleşmeler için halka açık bir blok zinciri platformu çalıştıran merkezi olmayan bir açık kaynaklı proje Cardano, kısa süre önce uzun zamandır beklenen Hard Fork Combinator (HFC) etkinliği için tarih yayınladı.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson’ın açıklamasına göre, ağ yükseltmesi, HFC’nin tüm kalite güvencesini ve geliştirici kontrollerini 24 Şubat’ta tamamlamasının ardından 1 Mart’ta etkinleşecek.

Hoskinson, aktifleşmesinden 5 gün önce asıl tetiğin çekileceğini söyledi. Ama planlarda değişiklik olabilir. Hoskinson’a göre kötü hava koşulları, aktifleştirme tarihini geciktirebilir.

İşler İyi Gidiyor

Cardano’nun kurucusu, hard forkun aktifleştirilmesinde şimdilik her şeyin planlandığı gibi gittiğini söyledi:

“Bir aydır yaptığımız testlerin sonucu iyi çıktı. Borsalar mutlu ve bizler kalite kontrole özen gösterdik. Görünüşe göre plana uygun gidiyoruz.”

Hoskinson, kullanıcıların Daedalus’un en son versiyonu olan Flight’ı yüklemeleri gerektiğini söyledi. Hoskinson, Flight’ın çoklu kripto para ara yüzü için Daedalus’un ilk versiyonu olduğunu söyledi. Ayrıca Cardano cüzdanları, 1 Mart’ta Flight güncellemesini alacak.

İki hafta sonra Flight, Daedalus ağına mart ortasında yüklenecek. Cardano için hard fork yenilemesi olan Mary, Cardano topluluğu ve kurumlar için yeni fırsatlar sunuyor. Mary, Cardano’nun akıllı kontrat fonksiyonlarını artıracak.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar