Yükleniyor...

Cardano (ADA) ve SushiSwap (SUSHI) Fiyat Analizi: 27 Şubat

Cardano, 43.

cardano ada ve sushiswap sushi fiyat analizi 27 subat

Cardano, 43.7 milyar dolarlık piyasa değeriyle 1.39 dolar ile yeni bir zirve belirlemesinin ardından, piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi oldu. SUSHI, 15.9 doları geçen bir önceki hamlesi ile bir kez daha yüksek seviyelerde işlem gördü ve kar elde edilecek bazı alanları vurguladı. AMBCrypto’dan Akashnath Sumukar’ın teknik analizine göre:

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

cardano ada ve sushiswap sushi fiyat analizi 27 subat

ADA, önceki yerel zirvesi olan olan 1.2 doları güçlü bir şekilde aştı. Fibonacci Düzeltme aracı ADA’nın 0.68 dolardan 1.2 dolara doğru yükselişi için 1.39 dolar seviyesinde %27’lik, 1.69 dolar seviyesinde ise %62’lik bir uzatma hedefi sundu.

ADA için çizilen bazı destek seviyelerinin, geri çekilmeye destek olarak hizmet etmesi beklenebilir. MACD, ADA’nın arkasında güçlü bir yükseliş ivmesi gösterdi ve kısa vadede aşırı alım yapılmasına rağmen, henüz bir geri çekilme sinyali vermedi. Bu nedenle, 1.39 dolar ve 1.5 dolar seviyeleri dikkat edilmesi gereken seviyeler olarak öne çıkıyor.

Son olarak işlem hacmi, 1.25 dolara yükselişiyle karşılaştırıldığında bir miktar düştü ve bu piyasa duyarlılığında bir değişimin erken bir işareti olabilir.

SushiSwap (SUSHI) Fiyat Analizi

cardano ada ve sushiswap sushi fiyat analizi 27 subat 2

Şubat ayının başından bu yana, 12.3 ile 15.9 dolar aralığı, fiyatın yükselişe geçmeye çalıştığı bir aralık oldu. Bu kırılmalar, SUSHI için bir kez daha kuzeye doğru başka bir harekete direnç gösterebilecek seviyeler sundu.

Kısa vadede, bu aralığın zirvelerini bir kez daha test etmek, yükselişe yönelik bir gelişme olacaktır. 15.9 – 16 dolar seviyesi desteğe dönerse, SUSHI’nin direnç olarak 17.1 doları test etmek için daha fazla yükselmesi muhtemeldir. RSI, saatlik grafikte 58 değeri ile yükseliş ivmesi gösterdi ve aynı değer, son birkaç gün içinde 50’nin üzerinde kaldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner