Yükleniyor...

Cardano (ADA) Yaratıcısı, Biden’ın Yeni Vergi Planı Hakkında Konuştu

Cardano'nun yaratıcısı (ADA) Charles Hoskinson, Biden yönetiminin sermaye kazançları üzerindeki vergi oranını artırma planlarının kripto para piyasaları için iyiye işaret olmayabileceği konusunda uyardı.

hoskinson

Cardano’nun yaratıcısı (ADA) Charles Hoskinson, Biden yönetiminin sermaye kazançları üzerindeki vergi oranını artırma planlarının kripto para piyasaları için iyiye işaret olmayabileceği konusunda uyardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ask Me Anything (AMA) oturumunda söz alan Hoskinson, mevcut yönetim sermaye kazançları için ek vergiler koymaya karar verirse kripto para piyasalarının çökebileceğine işaret ediyor.

“Bu fiyatları tahmin edemezsiniz. Çok fazla değişken faktör vardır. Hele ki sermaye ikiye katlanırsa piyasalar için yıkıcı olacaktır.”

Şu anda, uzun vadeli sermaye kazancının vergi oranı %23,8’de yer alıyor. Biden’ın önerisiyle bu rakam %43.4’e kadar yükselebilir. Hoskinson, önerilen vergi zamlarından kişisel olarak da etkileneceğini ifade etti.

“Görünüşe göre, denizaşırı kurumlar için de kurumlar vergisi oranı ikiye katlanacak. Görünüşe göre kişisel vergilerim de ikiye katlanacak. Sermaye kazançlarına ilişkin en son vergi önerisi %20’den %43,5’e çıkıyor.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x