Yükleniyor...

Cardano Kurucusu, NFT Olanaklarını Genişletmek İçin Görüşmelerde Bulunacak

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson ve Terra Virtua CEO'su Jawad Ashraf, 25 Nisan saat 20:

hoskinson

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson ve Terra Virtua CEO’su Jawad Ashraf, 25 Nisan saat 20:30’da Cardano ve Terra Virtua’nın işbirliği ve gelecek planları hakkında görüşmelerde bulunacaklar. Dijital bir koleksiyon platformu olan Terra Virtua, bir NFT pazarına ve ayrıca NFT karakterli oyunlar için bir stüdyoya sahiptir; bu nedenle ortaklık, Cardano için sonsuz NFT olanakları sunabilir.

Cardano’nun ana şirketi IOHK, Terra Virtua’nın Twitter’daki gönderisini paylaşarak ve etkinliğin tarihini belirterek Cardano Summit NFT’leri hakkında bir hatırlatma da paylaştı.

Nisan ayının başlarında, Snoop Dogg ve Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Cardano ekosistemi, müziği ve NFT’leri tartışmak için epik bir Twitter Space’te bir araya geldi. Ardından Cardano NFT projesi Clay Nation, Snoop Dogg ve Champ Medici ile resmi işbirliğini başlattı.

Cardano Ekosistemi ve ADA Fiyat Hareketi

Cardano (ADA) ağı son aylarda birkaç dönüm noktasına ulaştı ve ADA cüzdanlarının sayısı bir ay içinde 100.000 arttı ve toplam rakam 19 Nisan itibariyle 3,2 milyona ulaştı. Cardano blok zincirindeki aktivite hızla artıyor. 400 yeni proje yolda. Şu anda Cardano üzerinde yaklaşık 900 proje inşa ediliyor.

Ağ büyümesiyle kaydedilen ilerlemeye rağmen, ADA’nın değeri hala düşük. CoinMarketCap verilerine göre ADA, yazının yazıldığı sırada 0.84 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner