Yükleniyor...

Ethsta.com Piyasaya Sürüldü (Sponsorlu)

Blockchain işlem odaklı veri hizmeti platformu olan ChainInfo, ETH2.

stake1

Blockchain işlem odaklı veri hizmeti platformu olan ChainInfo, ETH2.0 staking için veri hizmetleri sağlayan yeni bir ürün olan Ethsta.com‘u resmi olarak piyasaya sürdü.

image 2

Aşağıdaki özellikler artık kullanılabilir:

1. ETH2.0 staking’e genel bakışın görüntülenmesi,

2. Stake adres verilerinin madenciliği ve gruplandırılması,

3. Farklı varlıklar tarafından etiketlenmiş adres verilerinin pasta grafiğinin sunulması,

4. Madenciliği yapılan adres verilerinden indirilebilir tablolar oluşturmak,

5. ethresear.ch’de gönderilen açık kaynak kodu (https://ethresear.ch/t/open-source-data-analytics-of-ethereum-staking-pools/12348).

ChainInfo Hakkında:

ChainInfo, blockchain işlem odaklı bir veri hizmeti platformudur. Zincir üzerindeki verileri madencilik, izleme ve analiz ederek kullanıcılara büyük miktarda işlem izleme ve değişim varlık analizi dahil olmak üzere çeşitli veri hizmetleri sağlar.

Son birkaç yılda ChainInfo, veri madenciliği yoluyla kripto para birimi işlemlerinde yer alan farklı katılımcılar hakkında faydalı bilgiler keşfetti. Mevcut veri tabanı, dünya çapında 20’den fazla ana borsayı kapsayan diğer bireylere, borsalara ve enstitülere ait 200 milyondan fazla adresi topladı ve etiketledi. Ekip ayrıca, etiketli adresleri içeren işlemleri anında tanımlamak için kendi geliştirdiği kodu sürekli olarak güncelliyor. Buna ek olarak ChainInfo, zincirdeki büyük miktardaki işlemleri izlemek ve sermaye eğilimlerini analiz etmek için adres veri tabanına dayalı büyük miktarda bir transfer izleme sistemi de kurdu.

Blockchain altyapısı olarak ChainInfo, her zaman çok zincirli hizmetler geliştirmeye ve veri güvenilirliğini artırmaya kendini adamıştır. Önemli endüstri deneyimi ve uzmanlığı sayesinde ekip, kullanıcılara ücretsiz olarak daha şeffaf blok zinciri veri madenciliği sonuçları sağlama konusunda yetkindir. Daha önce ChainInfo, birçok kullanıcı için daha doğru ve değerli zincir üstü veriler sağlayan bir blockchain işlem izleme görselleştirme ürünü olan Biteye ve bir Bitcoin Adres Sahipliği İzleme aracı olan Dragnet’i piyasaya sürmüştü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner