Yükleniyor...

Cardano Kurucusu, Popüler Yazarı Sert Eleştirdi!

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, popüler yatırımcı ve yazar Nassim Taleb hakkında sert eleştirilerde bulundu.

Cardano Kurucusu Populer Yazari Sert Elestirdi

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, popüler yatırımcı ve yazar Nassim Taleb hakkında sert eleştirilerde bulundu.

Yeni yıl, Cardano kurucusu Charles Hoskinson için aynı başladı. Hoskinson, özellikle sosyal medya üzerinden düzenli yayınlarına ve iletişimine kaldığı yerden devam ediyor. Kripto endüstrisinde yaşanan çalkantılı süreçlerin ardından, beklentilerin yüksek olduğu yeni bir yıl başladı. Birçok kripto yorumcusu, bu yılın da ayı piyasasının etkisinde geçeceğini düşünüyor. Süreçlerin ortasında Cardano kurucusu, ünlü yazar Nassim Taleb’e takıldı.

Cardano Kurucusu, Ünlü Yazar Nassim Taleb’e Eleştiride Bulundu

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, ünlü yazar Nassim Taleb‘e eleştirilerde bulundu.

Nassim Taleb, birkaç açıklamayla Lex Fridman’a yönelik paylaşımlarda bulundu. Taleb, Fridman‘ın MIT’den olmadığını ve podcast yayınlarında MIT‘den olduğunu öne sürdüğünü belirtti.

Ayrıca Taleb, Fridman‘ın uzmanlık alanı olmadığı konularda bir kitap okuyarak yayına çıktığını iddia etti. Bu durum, Taleb‘i oldukça sinirlendirdi. Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Taleb, Fridman‘ın kalitesiz olduğunu ifade etti.

Hoskinson, Taleb‘in bu sert mizacına yanıt vermek için gecikmedi. Cardano kurucusu, Fridman‘ın tanıdığı en zeki ve entellektüel birisi olduğunu ifade etti. Hoskinson ayrıca, Taleb‘in yazdığı kitapların okuyormuş gibi yapanlara göre olduğunu dile getirdi.

Popüler kripto para projesinin kurucusu, Taleb‘e “kibirli bir insan pisliği” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner