Yükleniyor...

Binance, Borsa Satın Alımı için Masaya Oturdu

Binance'in Güney Koreli en büyük beşinci kripto ticaret platformu Gopax'ı satın almak için prosedürleri tamamladığı bildirildi.

Binance Borsa Satin Alimi icin Masaya Oturdu

Binance’in Güney Koreli en büyük beşinci kripto ticaret platformu Gopax’ı satın almak için prosedürleri tamamladığı bildirildi.

Binance, 2020 yılında Koreli kullanıcılara hizmet vermek için alt kuruluş olan Binance Korea’yı kurdu. Ancak, daha sonra finansal şeffaflık, AML kuralları ve yatırımcı koruma gereksinimlerini karşılayamadığı için geri çekilmek zorunda kaldı. Binance, Kasım ayında Sakura Exchange BitCoin’i satın alarak Japonya’ya girdi. Geçtiğimiz günlerde, Endonezya’nın en büyük kripto borsalarından Tokocrypto’yu satın almıştı. Aynı yöntemi kullanarak, geri adım atmak zorunda kaldığı Güney Kore’ye giriş yapıyor.

Binance, Kripto Borsası Satın Alarak Güney Kore Pazarına Giriyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Gopax’ı satın alarak Güney Kore pazarına girecek.

Sektöre aşina bir yetkili, satın almayla ilgili olarak şunları söyledi:

“Başlangıçta satın almayı geçen yıl Noel’de duyurmayı planlamıştık, ancak hissenin değeriyle ilgili son görüşme sürecindeyiz.”

Kaynak, Binance’in Gopax hisselerinin yüzde 41,2’sini CEO Lee Jun-haeng’den geri satın alacağını ancak yine de borsanın mevcut işletim sistemini sürdüreceğini doğruladı.

Hem Gopax hem de Binance temsilcileri anlaşma hakkında henüz bir yorum yapmadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner