Yükleniyor...

Cardano Kurucusu UFO Arıyor!

Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson, tanımlanamayan cisimleri (UFO) arayan bir keşif ekibiyle geziye çıktı.

Cardano Kurucusu Uzaydan Düşen Nesneleri Arıyor

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, tanımlanamayan cisimleri (UFO) arayan bir keşif ekibiyle geziye çıktı.

Kripto para piyasası çalkantılı dönemden geçerken, BlackRock’ın hamlesi bir nebze de olsa can suyu oldu. Toparlanan piyasada SEC tarafından açılan menkul kıymet davaları ise halen daha etkisini sürdürüyor. SEC’nin Cardano ve Solana gibi projeleri de menkul kıymet olarak göstermesi ise dikkat çekmişti.

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, piyasanın kötü havasından sıkılmış olsa gerek ki gezintiye çıktı. Hoskinson, Pasifik Okyanusu civarına düşen uzay cisimlerini aramak için bir keşif ekibine katıldı.

Cardano Kurucusu Keşif Gezisine Katıldı

Kripto endüstrisi zorlu süreçlerden geçerken, Cardano Kurucusu Charles Hoskinson farklı şeylere yönelmeye başladı. Hoskinson, şimdilerde tanımlanamayan gök cismi (UFO) arıyor.

Hoskinson, Pasifik Okyanusu‘nda yer alan Papua Yeni Gine kıyılarında keşif sürüyor. Bir ekibe katılan Hoskinson, uzaydan düşen ve bilinmeyen cisimler üzerinde araştırma yürütüyor. Bu arama girişimi, daha önce Hoskinson’un da 1,5 milyon dolar bağış yaptığı Galileo Projesi’ne ait.

Geçtiğimiz gün Twitter üzerinden bir paylaşımda bulunan Hoskinson, keşif ekibinde olduğunu ve garip tel parçaları bulduklarını ifade etti. Hoskinson, parçaların kazadan kalmış olabileceğini belirtti. Cardano’nun kurucusu, aşılacak çok yer olduğunu dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner