Yükleniyor...

Cardano Kurucusundan ADA’ya Ponzi Diyenlere Ağır Yanıt

Charles Hoskinson, yeni ortaya çıkan bir videoda ADA'yı ponzi şeması olarak nitelendiren Ethereum topluluğu üyelerine ateş püskürdü.

Cardano Kurucusundan ADAya Ponzi Diyenlere Agir Yanit

Charles Hoskinson, yeni ortaya çıkan bir videoda ADA’yı ponzi şeması olarak nitelendiren Ethereum topluluğu üyelerine ateş püskürdü.

Sektörün bugüne kadarki en büyük krizlerinden birinin ortasında kripto para birimi topluluğu içinde gerilimler artmaya devam ediyor. Terra, Celsius ve FTX dahil olmak üzere son zamanlarda ortaya çıkan önde gelen kripto para projeleri çökerken, Cardano normal şekilde performans göstermeye devam ediyor. Eleştiri okları Cardano’nun kripto para birimi ADA’ya çevrildi. Ancak kurucusu Hoskinson, ADA’nın ponzi şeması olarak nitelendirildiğini görünce sert bir tutum sergiledi.

Cardano Kurucusu, Ponzi Şeması Eleştirilerine Yanıt Verdi

Ethereum’un kurucularından biri olarak bilinen Charles Hoskinson, ikinci en büyük kripto para biriminin arkasındaki topluluk üyeleriyle anlaşmazlık yaşıyor.

Olaylar, Bankless’ın kurucusu Ryan Sean Adams’ın son FTX draması ışığında “yanlış insanlar” için pitchfork’ların (dirgen) dışarıda olduğunu tweetlemesinin ardından gelişti. Ethereum topluluğundan isimler Cardano’yu bir ponzi şeması olarak nitelendirdi.

Değerlendirmelere oldukça çok sinirlenen Hoskinson, topluluğa karşı ironi ve ağır itham içeren bir yanıt verdi.

Hoskinson Twitter paylaşımını alıntılayarak şunları söyledi:

“Cardano’nun bir aldatmaca olduğunu unutmayın. Tanrıya şükür bizi koruyacak Celsius, LUNA ve FTX gibi şeylerimiz var. Cidden (defolun) gidin”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner