Yükleniyor...
Sponsored

Binance, Likidite Sıkıntısı Çeken Projelere Destek Verecek

Kripto para borsası Binance, FTX olaylarının etkisini azaltmak için likidite sıkıntısı çeken güçlü projelere destek vereceğini duyurdu.

Binance Likidite Sikintisi Ceken Projelere Destek Verecek 1

Kripto para borsası Binance, FTX olaylarının etkisini azaltmak için likidite sıkıntısı çeken güçlü projelere destek vereceğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasında, FTX çöküşüyle birlikte likidite krizi de patlak verdi. Güçlü projeler ve borsalar, likidite sağlamak için yoğun mesai harcıyor. Kripto ayı piyasasının en sert geçen dönemlerinde, Binance borsasından güçlü bir destek geldi. Popüler borsa, yaşanan süreçlerden etkilenen güçlü projelere destek vermek için bir fon başlatacak. Konuyla alakalı açıklama yapan Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), FTX etkisini en aza indirmek istediğini belirtti.

Binance, Likidite İçin Kurtarma Fonunu Başlatıyor

FTX çöküşüyle zorlu süreç yaşayan kripto para piyasasına, Binance borsasından güçlü bir destek geldi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), destek fonunu Twitter üzerinden duyurdu. CZ, kripto bir yere gitmiyor, biz halen daha buradayız dedi. Ayrıca CZ, kripto endüstrisini yeniden inşa etmek istiyor.

FTX çöküşüyle derinden etkilenen kripto endüstrisine değinen CZ, zorlu süreçlerin üstesinden gelmek için kurtarma fonunu başlatacak. Bu fon ile birlikte, güçlü projelere likidite desteği sağlanacak.

Popüler borsa, fondan yararlanmak isteyen projelerin Binance Labs‘a başvurmalarını talep etti. Ayrıca CZ, detayların yakında paylaşılacağını aktardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x