Yükleniyor...

Cardano, Litecoin ve Binance Coin, Altcoin Piyasasına Öncülük Ediyor

Üç büyük kripto para birimi şimdi Altcoin dalgalanmasına öncülük ediyor.

Cardano Litecoin ve Binance Coin Altcoin Piyasasına Öncülük Ediyor

Üç büyük kripto para birimi şimdi Altcoin dalgalanmasına öncülük ediyor. Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Binance Coin (BNB), son 24 saat içinde ilk 10’da en fazla büyüyen üç dijital varlık oldu.

Cardano, 6. Sıraya Yükseldi

Geçen ay Chainlink (LINK), Cardano (ADA) ve Crypto.com (CRO) hakkında konuşurken, şimdi Cardano, Litecoin ve Binance Coin’e odaklanmamız gerekiyor. Bu üç dijital varlık son 24 saatte %6’dan fazla büyüme gerçekleştirdi.

Bu şekilde, ADA, LTC ve BNB şu anda sırasıyla 3,44 milyar dolar, 3,06 milyar dolar ve 2,85 milyar dolar piyasa değeriyle  6., 8. ve 9. en büyük kripto para birimleri. Üçü, tüm kripto para piyasasının %3,21’ini temsil ediyor. Ayrıca, ADA, Bitcoin SV’yi geçerek 7. sıradan 6. sıraya ulaştı.

Litecoin geliştiricileri gizlilik odaklı çözümler üzerinde çalışırken, Cardano merkezi olmayan ağını genişletiyor ve Binance Coin Binance platformu ile yeni kullanım örnekleri ekliyor. Görünüşe göre yeni bir altcoin sezonu başlıyor ve çok sayıda kullanıcının önümüzdeki aylarda kripto para birimi alanında yükselişe geçmesine izin veriyor. Geçen yıl, Haziran 2019 ve 2020’nin ilk altı haftasında kripto para birimleri için sadece iki yükseliş anının olduğunu belirtmek gerekir.

Bıtcoin (BTC) Uyanıyor

Sonunda altcoin’lerin iki yıllık düşüş trendinden uzaklaştıklarını görebiliyoruz. Ayrıca, Bitcoin (BTC) de gücünü göstermeye başlıyor. Son birkaç gün içinde, dijital para birimi BTC için çok önemli bir fiyat seviyesi olarak kabul edilen 9.500 dolar seviyesi aşıldı. Ana soru, en büyük kripto para biriminin tekrar düşüp düşmeyeceği seviyesinin üzerinde kalıp kalamayacağı.

Bitcoin önümüzdeki aylarda kesinlikle daha yüksek seviyelere çıkmaya başlayabilir ve bir önceki yıla göre 10.500 dolar ve 13.750 dolar seviyelerini aşabilir. Bu olursa, kripto para biriminde yeni bir boğa piyasasına doğru ilerleyebiliriz. Ayrıca, Bitcoin’in hakimiyetinin bir yıldan fazla bir süre içinde en düşük noktasına ulaştığını ve birçok altcoin’in bir kez daha yükselmeye başladığını göz önünde bulundurmak gerekir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner