Yükleniyor...

Bitcoin Birikim Aşamasında, BTC Yüzde 2088’lik Bir Artış Gerçekleştirebilir!

Dünyanın en popüler ve en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, mevcut makro yeniden birikim dönemini 200.

Bitcoin Birikim Aşamasında BTC Yüzde 2088lik Gerçekleştirebilir

Dünyanın en popüler ve en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, mevcut makro yeniden birikim dönemini 200.000 dolar fiyat seviyesine doğru ulaşarak sona erdirebilir. Bu, mevcut seviyelerden %2088’lik büyük bir artış anlamına gelmektedir. Ancak, 200 bin dolara görmeden önce, Bitcoin’in yaklaşık 5.000 dolara düştüğünü görebiliriz.

Bitcoin 200.000 Dolara ve Daha Fazlasına Yükselebilir

Analistler, kripto para piyasasını ve nasıl gelişmeye devam ettiğini yakından takip ediyor. Bu kez tanınmış analist TraderXO, Bitocin’in önümüzdeki yıllarda mevcut fiyattan 200.000 dolara nasıl ulaşabileceği konusundaki görüşünü paylaşıyor.

Bu analizin dayanak noktası, Bitcoin’in benzer bir yapıda iken 2017 yılında büyük bir boğa koşusuna çıkarak 20.000 dolara ulaşmasıdır.

Analizin yükseliş hissine rağmen yeniden birikim süresi devam edebilir. Gerçekten de, dijital para birimi yeni bir boğa piyasasına başlamadan önce önümüzdeki haftalarda 5.000 dolara hareket edebileceği gözüküyor. Gerçekleşecek fiyat hareketi, son aylarda bir kamada işlem gören Bitcoin’in doğal bir fiyat hareketi olabilir.

Bitcoin %50 Düşebilir

5.000 dolara düşmek, mevcut seviyelerden neredeyse %50  geri çekilmeye işaret ediyor. Yükseklere doğru hareket ederse, Bitcoin’in kamadan sahte bir kopma yaşayabileceğini belirtmek gerekir. Bu, 200.000 dolarlık bölgeye gidecek gibi görüneceği anlamına geliyor, ancak kamanın üst kısmını, Bitcoin’in bir kez daha mevcut seviyelere girip girmeyeceğini veya daha yükseğe çıkıp çıkmayacağını anlamak için test edebiliriz. Piyasaya girmeye hazır trader’lar için sahte bir kırılma yıkıcı olabilir, bu yüzden birçok yatırımcı, long ve short pozisyonlar için işlemlerini yapmadan önce trendin onaylanmasını beklemektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner