Yükleniyor...

Cardano Stablecoin’i Djed, Aşırı Teminatlı Geliyor

Cardano (ADA) ekosisteminin stablecoin'i olan Djed, yüzde 400'e yakın teminat oranıyla gelecek hafta piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Cardano Stablecoini Djed Asiri Teminatli Geliyor

Cardano (ADA) ekosisteminin stablecoin’i olan Djed, yüzde 400‘e yakın teminat oranıyla gelecek hafta piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano, kripto endüstrisindeki adımlarını sağlamlaştırmak amacıyla ekosistem geliştirmelerine odaklandı. Popüler kripto para projesi, kapsamlı ve işlevsel bir ekosistem oluşturmayı amaçlıyor. Cardano‘nun arkasındaki ekip IOG, Coti ile birlikte yürüttüğü stablecoin projesinde sona yaklaştı. Ekosistemin stablecoin’i olacak olan Djed, diğer token’lar ile desteklenecek. Popüler stablecoin’in önümüzdeki hafta piyasaya çıkması planlanıyor.

Cardano Ekosisteminin Stablecoin’i Djed, Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor

Cardano (ADA) ekosisteminin yeni stablecoin’i Djed, aşırı teminatlandırılmış bir şekilde piyasa koşullarına dayanıklı olacak şekilde piyasaya sürülüyor.

Token’ın arkasındaki geliştirici ekip, Cardano ağında çıkacak olan stablecoin’in önümüzdeki hafta hizmete başlayacağının mesajını verdi. Yapısal olarak Djed, diğer token’lar ile desteklenecek ve bir kullanıcıya dağıtılmadan önce teminat değerinin yüzde 400‘den fazla olacak şekilde tutulmasını gerektirecek.

Djed‘in lansmanı sırasında 40’tan fazla Cardano tabanlı merkeziyetsiz finans uygulamasında canlı olarak hizmete başlaması planlanıyor. Ayrıca geliştiriciler, stablecoin’i aktif kullanan bir ödeme uygulaması DjedPay‘i geliştirdiler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x