Yükleniyor...

Cardano Stablecoin’i Djed, Aşırı Teminatlı Geliyor

Cardano (ADA) ekosisteminin stablecoin'i olan Djed, yüzde 400'e yakın teminat oranıyla gelecek hafta piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Cardano Stablecoini Djed Asiri Teminatli Geliyor

Cardano (ADA) ekosisteminin stablecoin’i olan Djed, yüzde 400‘e yakın teminat oranıyla gelecek hafta piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Cardano, kripto endüstrisindeki adımlarını sağlamlaştırmak amacıyla ekosistem geliştirmelerine odaklandı. Popüler kripto para projesi, kapsamlı ve işlevsel bir ekosistem oluşturmayı amaçlıyor. Cardano‘nun arkasındaki ekip IOG, Coti ile birlikte yürüttüğü stablecoin projesinde sona yaklaştı. Ekosistemin stablecoin’i olacak olan Djed, diğer token’lar ile desteklenecek. Popüler stablecoin’in önümüzdeki hafta piyasaya çıkması planlanıyor.

Cardano Ekosisteminin Stablecoin’i Djed, Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor

Cardano (ADA) ekosisteminin yeni stablecoin’i Djed, aşırı teminatlandırılmış bir şekilde piyasa koşullarına dayanıklı olacak şekilde piyasaya sürülüyor.

Token’ın arkasındaki geliştirici ekip, Cardano ağında çıkacak olan stablecoin’in önümüzdeki hafta hizmete başlayacağının mesajını verdi. Yapısal olarak Djed, diğer token’lar ile desteklenecek ve bir kullanıcıya dağıtılmadan önce teminat değerinin yüzde 400‘den fazla olacak şekilde tutulmasını gerektirecek.

Djed‘in lansmanı sırasında 40’tan fazla Cardano tabanlı merkeziyetsiz finans uygulamasında canlı olarak hizmete başlaması planlanıyor. Ayrıca geliştiriciler, stablecoin’i aktif kullanan bir ödeme uygulaması DjedPay‘i geliştirdiler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner