Yükleniyor...

Cardano Tabanlı dApp Revuto (REVU), 1.7 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Revuto (REVU), perakende kullanım durumları için Cardano (ADA) akıllı sözleşmelerinin işlevselliğini kullanan bir ödeme protokolü.

cardano

Revuto (REVU), perakende kullanım durumları için Cardano (ADA) akıllı sözleşmelerinin işlevselliğini kullanan bir ödeme protokolü. Protokol, 1.7 milyon dolarlık yatırım almayı başardı.

Bir basın açıklamasına göre, Revuto (REVU) uygulaması yedi gün içinde büyük VC fonlarından ve melek yatırımcılardan 1.700.000 dolar topladı. Bu turu, topluluk destekli blockchain yatırım ekibi Black Dragon yönetti. Revuto (REVU) temsilcileri, artan tahsis talebi nedeniyle özel finansman turunun planlanandan daha erken kapatıldığını vurguladı.

Revuto CEO’su Josipa Majic, toplanan fonların ekibinin blockchain tabanlı “abonelik” ödemelerinin büyük ölçüde benimsenmesini hızlandırmasına yardımcı olacağından emin:

“BlackDragon dahil özel yatırımcılarımıza Revuto’nun ekibine ve teknolojisine inandıkları ve günlük yaşamda kripto paraları harcanabilir hale getirme vizyonumuzu paylaştıkları için minnettarız. Uzun vadeli vizyonumuzu destekleyen doğru finansmana ve yatırımcılara sahip olmak çok önemlidir ve bu nedenle bu dönüm noktasına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz ve ileride olacaklardan ötürü heyecanlıyız.”

Ayrıca Majiс, Revuto’nun fiat para birimi ile aynı faydaya sahip bir kripto para birimine dönüşebileceğini de sözlerine ekledi.

REVU Halka Satışı Başlıyor

BlackDragon ekibi, Revuto’nun (REVU) ilerlemesinin itici gücünden etkileniyor ve daha fazla geliştirme ve pazarlamasını teşvik etmekten heyecan duyuyor:

“Revuto, çok kısa bir süre içinde benzersiz bir büyüme gösterdi ve bu yolculukta ekibe katılmaktan ve Revuto ile yerel REVU token’ını desteklemekten heyecan duyuyoruz.”

Bugünden itibaren, REVU token’ı özel satın alımlar için launchpad’de mevcut olacak. Token ayrıca Revuto mekanizmalarında stake etmek için de mevcut olacak.

Revuto (REVU), programlı bir blok zinciri olarak Cardano (ADA) kullanımının öncüleri arasındadır. Başarısı, yeni ekosisteme daha fazla geliştiriciyi çekebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner