Yükleniyor...

Cardano Vakfı, Rival ile NFT Alanı İçin İş Birliği Kuruyor

Cardano Vakfı, Cardano blockchain'inin benimsenme çalışmalarını oyunculara yönelik non-fungible token'lar (NFT) aracılığıyla sürdürmeyi planlıyor.

cardano

Cardano Vakfı, Cardano blockchain’inin benimsenme çalışmalarını oyunculara yönelik non-fungible token’lar (NFT) aracılığıyla sürdürmeyi planlıyor.

Önde gelen oyun ve hayran katılımı sunan kurumsal platform sağlayıcısı Rival, Cardano’nun ilerlemesini denetleyen, İsviçre merkezli bağımsız kar amacı gütmeyen Cardano Vakfı ile bir ortaklık kurdu. Rival, oyun ve e-spor alanında topluluklar oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir şirket olarak öne çıkıyor.

Bu ortaklığın bir sonucu olarak Cardano, markalar, medya mülkleri, spor takımları ve ligler dahil olmak üzere müşterilerinin oyun toplulukları için Rival platformunda NFT’lerin satışını, NFT’leri oluşturma ve dağıtma becerisini, fiziksel mallar için NFT’lerin itfasını ve pazara dayalı telif ücretlerini kolaylaştıracak. Rival ise yaptığı basın açıklamasında bu işbirliğinin markaları ve organizasyonları, sporsever deneyimlerinin ve oyunların popülaritesi yoluyla topluluk oluşturma konusunda daha fazla güçlendireceğini söyledi.

Rival’ın kurumsal platform çözümünü kullanan birçok marka/kuruluştan bazıları Detroit Pistons, Seattle Seahawks, Reading Football Club ve Pop Warner olarak listelenebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner