Yükleniyor...

Cardano Vakfı’nın Yönetim Kuruluna Deneyimli Bir Üye Katıldı

Cardano Vakfı geçtiğimiz günlerde Yönetim Kurulu'na yeni bir üyenin katıldığını duyurdu.

ada cardano

Cardano Vakfı geçtiğimiz günlerde Yönetim Kurulu’na yeni bir üyenin katıldığını duyurdu. Vakfın yönetim kuruluna katılan ismin Fernando Luis Vasquez Cao olduğu açıklandı.

Vakfın resmi duyurusuna göre, Cao düzenleyici, yönetişim, açık kaynak teknolojisi, sermaye piyasaları ve fintech gibi alanlarda yönetim kuruluna 20 yıldan fazla endüstri deneyimi sunacak.

Yeni yönetim kurulu üyesi ayrıca Asya finansal hizmetler sektöründe Cardano’ya Asya pazarlarında bir avantaj sağlayabilecek rakipsiz bir uzmanlığa da sahip.

Fernando’nun atanması, vakfın kritik altyapı ve kurumsal pazarlara hizmet etmek için temel operasyonlarını genişletmesiyle birlikte gerçekleşti.

Cardano Vakfı’na, Fernando’nun katılmasıyla birlikte Vakfın Yönetim Kurulu dört kişilik bir ekipten oluşuyor.

Cardano, piyasa değerine göre en büyük 10 kripto para birimi arasında yer alıyor. ADA, kripto topluluğunun yanı sıra hem sektör içindeki hem de dışındaki yatırımcılardan destek almaya devam ediyor.

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, yazı yazıldığı sırada Cardano (ADA), son 24 saatte %4.46 oranında düşerek 1,02 dolardan işlem gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner